Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101301 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Exchange

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Exchange
Tomáš (4.4.2011 19:46:24)
Zdravím, jsem náročný na rychlost mobilu - trochu neurotik, tak si chráním zdraví jak to jde :-) Měl jsem za posledních 14 dní za Nokii N900 - Nokii E7, pak HTC Desire HD a nakonec jsem dnes zakoupil tento LG 2X. Co se týče rychlosti - nemám co dodat. Vyhovuje - lítá jako blesk. Vyžaduji rychlost, kvalitní foťák a podporu exchange. Ostaní telefony v tom propadly. Jediný s čím mám problém a to bych zároveˇm směřoval i jako DOTAZ je synchronizace přes exchange. Na prodejně jsem si to vyzkoušel, stáhlo to maily, kalendář a kontakty jsem nesynchronizoval. Mám jich docela hodně. Vypadalo to OK, ale ouhle doma vše jinak. Kontakty to vůbec nestáhne, maily a kalemdář až na potřetí (vždy jsme musel účet vymazat a založit) ale pak se nesynchronizuje. Jinými slovy co uložím do mobilu nejde do PC... Mám exchange 2010. Dá se to nějak napravit jinak než jinou aplikací? Co nový Android 2,3? počítá se s opravou?
A ještě jeden dotaz - telefon je v horní části jak zepředu tak zezadu docela dost horkej. I když je v klidu cca 15minut. Je to normální?
Děkuji za odpověď či jakýkoliv nápad...
Re: Exchange
Pavel Ryba (8.4.2011 11:18:50)
Celé office 2010 mají spoustu (podle mě ne úplně odladěných) funkcí. Pokud exchange má trochu jíné API, tak aplikace v Androidu má problém. S předchozí verzí MS Exchange nemám problém.

Teplota mobilu ve stand-by:
- buď dobíjíš baterii
- nebo ti na pozadí běží nějaká žravá aplikace co vytěžuje procesor (poznáš rychlým klesáním stavu baterie...

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.