Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101310 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

NEXUS S: držák+navigace

Přejít na kartu produktu NEXUS S

držák+navigace
Petrssn (6.4.2011 12:18:14)
Dobrý den, kdy budete mít v nabídce pevný držák s nabíjením Brodit pro telefon Nexus S?
A můžete mi porosím odpovědět, jak je to s možností off-line navigace pro tento telefon?
Děkuji
Re: držák+navigace
Martin (6.4.2011 13:36:17)
Co se týče offline navigace, skrze Android Market jsou dostupné například:
- CoPilot Live (http://goo.gl/AI2dg)
- Navigon (http://goo.gl/HIsWH)

Osobně mám zkušenosti jen s CoPilotem, který mám koupený. Není to špatná navigace, mapy jsou celkem detailní a dá se podle toho jezdit, ale aplikace samotná má občas mouchy. S každou novou verzí sice spoustu chyb opraví, ale také se další spousta vyrojí.

Občas si říkám, že bych to zkusil s tím Navigonem, ale nechce se mě vypláznout další kupu peněz za to, abych zjistil, že je to podobné, nebo dokonce horší než Copilot.
Jan (9.4.2011 8:06:24)
Pokud se rozhodujete pro navigaci pro Android, tak Sygic. Šlape spolehlivě, mapy přesné, intuitivní ovládání. Jedinou nevýhodou, že nelze zadávat souřadnice.
Petrssn (10.4.2011 13:06:45)
Ok, děkuji za názory a zkušenosti
Martin (10.4.2011 13:04:03)
Jan: Tak zrovna Sygic (Aura) jsem tento víkend zkoušel a nepřišel mi nějak výrazně lepší než CoPilot. Co se mapového pokrytí a kvality map týče, nemohu soudit, protože jsem toho zatím na Sygicu nenacestoval tolik, abych mohl porovnávat - na první pohled však vypadají dostatečně dobře.
Co se však týče uživatelského rozhraní, tam má CoPilot náskok zhruba o 1000 let před Aurou. CoPilot má dle mého názoru mnohem intuitivnější a modernější ovládaní. Dále si v Auře člověk nemůže přizpůsobit z uživatelského rozhraní prakticky nic. Ono i samotné nastavení je docela strohé a neposkytuje tolik možností nastavení jako má CoPilot.
Další věcí, co mi na Auře vadilo je, že Aura na Androidovi skrývá horní notifikační lištu a zatím neexistuje způsob jak toto chování změnit.
U mě zatím tedy jednoznačně vede CoPilot.
3Q (20.4.2011 23:26:15)
Mě funguje skvěle iGO8. Nemůžu si stěžovat.

Přejít na kartu produktu NEXUS S

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.