Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101179 zboží ve vlastních skladech
  • 11923 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Zhodnocení LG2x

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Zhodnocení LG2x
Tom (8.4.2011 20:50:39)
Tak už ho mám asi týden a zde pár postřehů:
synchronizace Exchange - 2010 neumí. Je nutno stáhnout aplikaci a pak vše ok.
foťák - naprostá spokojennost, kdo není ať si jde koupit zrcadlovku Pentax a pod... :-)
rychlost - úžasná
displej - v rohu prosvicuje, ale dá se na to zvyknout. Dá se trochu snížit nastavením.
nastavení vlastního vyzvánění - neumí, ale lze toho dosáhnou stáhnutím aplikace, pak super
trochu složité odemykání, ale dá se po čase si na to zvyknout
baterie - z úvodu 3-4 hodiny a 10%, nutno vydržet, cca 3-5x dobít naplno orig.nabíječkou, když si o to telefon řekne. Nenechávat tel. v nabíječce přes noc. Ideální ráno nabít do plna (cca hodinu) a 2 dny v poho. Já Wifi a bluetooth celý den, internet, hovory. sms, hry - normal režim od 7hod a večer v 22hod - 30% - spokojennost.
Snad to někomu pomůže při výběru. Já byl Nokiář skoro 15let, ale už jsem nevystál ten Symbian, Mamemo se taky moc nepovedlo, tak jsem přesedlal na HTC Desire HD, ale baterie ani půl dne, fotky růžové a ostatní problémy stejné. Nejvíce mi vadila rychlost, která se po naládování dat podstatně snížila. LG 2x lítá jako z praku i po několika instalací aplikací, cca 7 her, 1500 kontaktů, maily a pod. Za mě 100% spokojennost - nic lepšího teď stejně není. Měl jsem všechny novinky :-)
re: zhodnocení lg2x
Honza (9.4.2011 12:15:38)
Vlastní vyzvánění samozřejmě umí stačí vytvořit složku media/audio/ringtones ,pro vyzvánění, pro sms /notifications a pro budík /alarms
Re: Zhodnocení LG2x
pard (11.4.2011 11:20:30)
Je to ještě jednodušší, stačí v přehrávači (v knihovně) podržet prst na názvu skladby - a telefon nabídne použít ji jako zvonění - ostatně stejně jako řada jiných telefonů.
O řadě problémů by tu lidé vůbec nemuseli psát, kdyby si přečetli návod k přístroji :-)

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.