Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102915 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy 551: Baterie

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy 551

Baterie
Šaman (9.4.2011 18:56:03)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné sehnat na tento model baterii s větší kapacitou. Ta současná je zoufalá - vydrží 1 den a při 17% se restartuje a po několika minutách umírá (jas na minimum, vypínám všechny aplikace) kdyby alespoň 1500mAh bylo :-) Po přechodu ze SE P1i je to šok - tam nebyl problém vydržet 7 dní, ale byl neskutečně pomalý. Jinak je 551 úplně v pohodě telefonek, který mi naprosto postačuje, jen ta baterka. Ach jo...
Re: Baterie
Horejsek Michael (22.4.2011 16:46:40)
Dobrý den,

v současné době nemáme jinou alternativu. Zkuste popřemíšlet o některé záložní nabíječce. http://www.sunnysoft.cz/vyhledavani/ppw%2Bclassic
re: baterie
Šaman (23.4.2011 19:46:26)
Děkuju za informaci a tip. Uvažoval jsem ještě o druhé baterii. Mám jeden dotaz - v popisu produktu (toho záložního zařízení) se uvádí něco kolem 90.hodin - bude to stačit na 2 - 3 dny provozu android-telefonu (galaxy 551)? Děkuju
Re: Baterie
Kropáček Filip (26.4.2011 15:29:42)
Dobrý den,

nejpresneji to zjistite, kdyz porovnate kapacitu baterie s kapacitou tohoto zalozniho zdroje. Doba vydrze roste primoumerne s kapacitou baterie.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy 551

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.