Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101353 zboží ve vlastních skladech
  • 11927 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Dojmy + Mass Storage

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Dojmy + Mass Storage
pard (11.4.2011 11:37:38)
Telefon mám 4 dny a jsem z něj nadšený. Přecházím z HTC HD2 a měl jsem trochu obavy. Oproti HD2 mi chybí jen jedna věc - prostředí HTC Sense, na které jsem si velmi zvyknul.
Ale LG X2 naprosto splnil - a v něčem i předčil - má očekávání. Je rychlý, neseká se, nepadá (nerestartuje se :-). Vše funguje jak má.
Většina problémů, o kterých se píše v diskuzi, neexistuje - většinu níže popsaných nefunčností lze vyřešit tím, že si uživatel přečte návod nebo vyzkouší postupy obvyklé u jiných telefonů :-)
Jediné "chyby", které potvrzuji - nerovnoměrně podsvícený displej - je trochu vidět na černém podkladu - na mne osobně to nepůsobí rušivě a nepovažuji to za problém - je to obecně vlastnost některých LCD - a v tomto případě podle mne i daň za nižší spotřebu.
A druhá věc - ta mne trochu trápí - když připojím telefon k PC (s nainstalovanou LG PC Suite - i bez ní), telefon automaticky odpojí SD kartu. V PC se přiom objeví dva disky - interní paměť telefonu i SD karta - ale přístupná je pouze interní paměť. Ale je možné, že jsem zatím jen nepřišel na to, jak to udělat :-)
Výdrž baterky vypadá OK - zatím se jeví, jako že je o trochu větší než u HD2, což je příjemné překvapení.
Takže celkově shrnuto - s telefonem jsem velmi spokojen - využívám vše, na co si člověk může vzpomenout - a vše šlape.
Zejména je naprosto dokonalá synchronizace s gmailem (maily, kontakty, kalendář), která mi sice skvěle šlapala i na HD2 nebo N95, ale tady je ještě o výrazný kus dál - což lze samozřejmě u produktu Googlu očekávat :-)
Uvidím za pár dní, jestli se neobjeví nějaké potíže...

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.