Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105519 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: pripojeni k PC

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

pripojeni k PC
Robert (12.4.2011 16:19:12)
Dobrý den, telefon používám 4 dny a je super, potřeboval bych ale poradit. Existuje nějaká možnost sdílení internetu do LG, který je k PC připojen kabelem. U WM6 ta možnost byla, tady to nikde nenacházím (u HTC DHD to je). Druhý problém - nainstaloval jsem LG PC Suite a mobil krásně připojil a synchronizoval s outlookem kontakty a kalendář, ale to bylo jednou a od té doby se nepřipojí (LG support tool ho najde - vypisuje, že je mobil připojený a aktuální sw v něm). PC Suite mi jen vyhledává zařízení - připojuje, ale to je vše a tam to skončí - FW mám na PC vypnutý. A to jak, když mám zaplý mass storage, tak i když je vypnutý. Poradíte? Moc díky, přešel jsem z WM na Android a je to paráda, jen tyhle dvě věci mi kazí jinak dobrý pocit (ale jsou to zásadní problémy pro mě).
Re: pripojeni k PC
Pavel Ryba (18.4.2011 13:17:46)
1) sdílení datového spojení (Tethering): Nastavení-Nastavení bezdrátového připojení a sítě: Zde máte možnost volby USB, nebo WIFI AP.

2) Zkuste SW odinstalovat a znovu nainstalovat. LG Sync tool mi jede na WIN 7 32bit v pohodě...
Robert (18.4.2011 13:59:05)
Dobrý den, děkuji za reakci. To co popisujete mi připadne jako sdílení internetu z mobilu do PC, ale já právě potřebuji opak - PC je připojeno do internetu a ten chci přes usb kabel dotáhnout i do mobilu. Váš způsob jsem zkoušel, ale je to bohužel opak toho co potřebuji. Jinak tool i LG PC Suite jsem odinstaloval ale stejně to nejde (i tovární nastavení mobilu jsem dal). Support Tool mobil najde, ale LG PC Suite ho marně vyhledává (a tím pádem se program ani nespustí).
djmedi (18.4.2011 22:34:57)
doporučuji zakoupit router s wifi, je to otázka páru stokorun a připojit se s tel na wifi nabo se to dá řešit dokoupením wifi karty do pc a z pc si uděláte AP, doporučil bych ale jednoznačně router s wifi. jinak ještě je řešení bt pan, ale to nepodporuje android, takže nezbývá nic jiného než router
Robert (19.4.2011 8:13:26)
router wifi samozrejme mam, jen mi prislo lepsi kdyz uz nabijim mobil pres usb, aby to rovnou slo pres mobil. Jedna se mi samozrejme o situace, kdy jsem na cestach a vyuzivam gsm pripojeni v notebooku nebo jsem v cizine a notebook mam pripojen kabelem do netu atd. V tomhle byl WM asi lepsi...
djmedi (19.4.2011 12:35:12)
možná je nějaká aplikace, která dokáže pracovat stejně jako vaše dřívější WM zařízení. Pro 3G je k dispozici usb modem, který dokáže ze sebe udělat AP nebo jej standardně využíváte jako modem pro připojení. Zatím neznám aplikaci, která by pracovala jak popisujete, možná taková aplikace existuje, ale nemám potřebu ji používat. Jinak jak se Vám pracuje Optimusem? Přemýšlím nad jeho koupí. Četl jsem tu různé problémy, tak váhám zda jít do toho a nebo do něčeho jiného. HTC te´d představilo novou vlajkovou loď s dvoujádrem, další se pomalu hrnou také od jiných výrobců.
Robert (19.4.2011 13:49:39)
LG je muj prvni android, jsem s nim spokojeny, vydrz baterky u me je 3 dny a to na nem delam prumerne, odezva je rychla, nemam s tim zadne problemy. Jedine to spojeni s PC mi vadi a pak nemoznost sdileni internte z PC pres usb kabel. Ale to resim zatim pres druhy mobil s WM. Koukam, ze cena pekne klesa. To ze HTC predstavila novy model, to tu bude porad, resim aktualni potrebu mobilu a ne to jestli to je pecka nebo ze nejaka pecka bude. To by clovek musel porad cekat, pac co ctvrt roku je vzdy neco lepsiho. U kazdeho mobilu jsou nejake mouchy, tento jiste ma take nejake, ale neni nic idealni, doporucil bych ho.
djmedi (19.4.2011 14:10:16)
Díky za shrnutí, já jsem vystřídal velké množství telefonů, hlavně skoro celou sadu starších Nokii se symbianem do modelové řady N86. Poslední zmiňovaný mám jako pracovní telefon. Osobně používám soukromě HTC Wildfire. Už mi přestává stačit na mé nároky :) Proto jsem se chtěl pozeptat na Vaše zkušenosti, ptže každý píše něco jiného. Díky tedy moc za VAše info, doufám že se Vám podaří objevit nějakou aplikaci, která dokáže pracovat s internetem z PC. Spíše bych ale předpokládal, že android to neumí vůbec, ale to nechci lhát. Doporučil bych Vám podívat se na foru http://forum.xda-developers.com/ určitě V8m někdo poradí

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.