Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105651 zboží ve vlastních skladech
  • 11865 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Odpojování karty

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Odpojování karty
Michal Karhan (28.4.2011 7:19:00)
Ahoj. Někdo to tady už psal.Mám ho asi 2 dny a vcelku se zdá přístroj dobrej, ale nepřišel jsem na to, jak kopírovat data na microSD.Při připojení k PC vždy přístroj kartu interně odpojí. Ani přes masstorage ani přes ten LG Suite jsem neobjevil možnost. Překopírovávat v rámci systému android z interní na kartu mi přijde trochu krkolomné...Nevíte někdo, v čem je zakopaný pes??

dík

Michal
Re: Odpojování karty
Pavel Ryba (28.4.2011 11:06:48)
využívám dvě možnosti:
1) připojím telefon pomocí USB k PC (dvakrát mass storage disky) a kopíruji mezi nimi
2) Využívám Ghost commander jako browsera strukturou telefonu
Michal Karhan (28.4.2011 11:12:26)
To semi samozřejmě nadaří.....telefon nepřipojí 2x USB mass...., ale jednu kartu odpojí a druhou (interní) připojí....obije tedy nevidím.nevím, jestli je to chyba karty nebo telefonu:-(
Robert (28.4.2011 17:24:05)
mam stejny problem, PC vidi jakoby dva disky, ale vzdy je jen aktivni jeden (ten vetsi ne systemovy). Nevim jestli je realne aby oba byly aktivni. A to nemam externi kartu - ta se pak asi bude hlasit samostatne nebo bude jakoby v te interni ? Docela pak slozite prekopirovat veci na interni a pak na externi...Interni mi staci zatim ,ale clovek nikdy nevi...

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.