Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102947 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Motorola Atrix 4G: Atrix teď nebude

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Atrix teď nebude
Blonďák (9.5.2011 19:26:47)
Psal jsem na Motorolu a odpověď zněla takto : "In response to your e-mail, we would like to inform you that we do not plan to release Motorola Atrix in Czech Republic now. However, it is possible we will release this model in the future.". Krásně vyhýbavá odpověď,ale myslím si že naprosto jasně znamená,že se nejedná o zpoždění,ale o přílišnou rychlost českých prodejců.
Re: Atrix teď nebude
Blonďák (9.5.2011 19:28:27)
Mimochodem západní Evropa už ji má uvedenou pro prodej (podle stránek Motoroly).
Jakub (17.5.2011 4:27:38)
očekávané vydání prý 15.6 tak uvidíme no :D
Mira (17.5.2011 17:00:47)
Kde jsi vzal ten datum vydání? Už se nemůžu dočkat :)
Jakub (18.5.2011 14:32:59)
važně přemýjšlim zda počkat nebo jít do SE Xperia Neo který bude přistí týden - na 99 procent
Mira (18.5.2011 22:31:45)
Díky za odkaz.. Já si určitě počkám a klidně i déle. Bude to už moje třetí motorola a nic jinýho už nechci, zatím jsem byl vždycky spokojenej. Jen doufám, že bude k dispozici lokalizace do češtiny. U XT720 bohužel není :o(
Blonďák (25.5.2011 17:58:06)
Bylo by dost divný,že by Motorola popřela prodej a o měsíc později by mělo být uvedení na trh,podle mě je to fake. Pokud chcete,dám vám sem oba maily odeslané motorole a jejich odpovědi,podle nich to tak není. Každopádně pro nadšence vytvářím zevrubné návody,které hodím na svoje stránky, jak Atrix rootnout,zprovoznit Webtop (ten operační systém pro laptop) jen přes HDMI kabel v televizi apod. Spousta lidí to najde na xda-developers,ale dost lidí stále neumí dostatečně anglicky nebo se bojí a také je dost návodů,které s novou aktualizací nefungují.

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.