Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace: Hlasové vytáčení na HD2

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace

Hlasové vytáčení na HD2
Meyla (17.5.2011 15:05:38)
Dobrý den, jak je řešeno hlasové vytáčení při spojení Parrota s HD2? Všeobecně je známé, že není funkční.
Re: Hlasové vytáčení na HD2
Karel S. (20.5.2011 9:05:40)
Mám zcela stejný problém s podobným modelem telefonu HTC DesireHD (DHD). Parrota jsem zakoupil u vás, verze fw 1.83. Řešení by mě tedy také zajímalo.
Meyla (17.5.2011 21:37:51)
EDIT: upřesňuji problém.

S telefon od HTC HD2, pokud na HF sadě (FW 1.83) stisknu krátce zelené tlačítko, měl by se ozvat ženský hlas s žádostí o identifikaci volaného, ale neozve se. Namísto toho se objeví na display HF hláška "adresář zaneprázdněn" a nic se nestane.

Zkoušel jsem funkci hlasového vytáčení u jiného telefonu (Nokia XY) a bezproblémů fungovala.

Vzhledem k tomu, že fóra jsou plná hlášení této chyby, předpokládám, že se jedná o problém, na kterém výrobce by mohl již pracovat (ale tyto informace nemám).

Lze nějak řešit?
Meyla (23.5.2011 22:39:32)
Tak na vláknu u Parrota 9200 jsem se dočetl radu, že by to mohlo být diakritikou (háčky, čárky) v telefonním seznamu. Tedy doporučení je telefonní seznam upravit tak aby tam háčky a čárky nebyly, poté provést odebrání HF ze seznamu v telefonu, provést faktory reset a znovu sprárovat.

Osobně mám 800 kontaktů v adresáři, tedy laborovat nebudu, ale asi na tom něco pravdy bude, jelikož na jednoduché Nokii 3300 s pár kontakty hlasové vytáčení na mém Parrotu 9100 fungovalo :(

PROSÍM O ZVÁŽENÍ, ZDA-LI BY VÝROBCE TUTO CHYBU NEODSTRANIL. DIAKRITIKU POUŽÍVÁ V ČECHÁCH OD DOB OSTRANĚNÍ SPŘEŽEK POMĚRNĚ HODNĚ UŽIVATELŮ.
Meyla (29.5.2011 21:25:59)
Řešení problému s hláškou u Parrot 9100 "HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ BYLO ZDRUŠENO" nebo "ADRESÁŘ ZANEPRÁZDNĚN":

Evidentně se tomuto problému nikdo nevěnuje, proto jsem o víkendu zkusil otestovat všec 752 kontaktů v mém telefonu. Z testování vyšel pouze jeden chybný, který zapříčinil nefunkčnost hlasového vytáčení.

ZÁVĚR:
- to, že je někdo problém lze lechce zjistit díky tomu, že synchronizace telefonu s Parrotem neskončí hláškou "Synchronizace byla úspěšně dokončena". Parrot tedy neinformuje uživatele o problému, který při synchornizaci vznikl. Bylo by velmi vhodné, aby Parrot po synchronizaci v případě problému uživatele informoval, s kterým kontaktem má problém (dokáže někdo předat informaci výrobci?)

- chyba, kvůli které hlasové vytáčení nefungovalo v zařízení PARROT, byl kontakt se jméno JIŘÍ ŠKVRNA. Nevím jak jinde, ale pokud si tohoto uživatele přidám i ručně, přestane synchronizace fungovat. Je tedy na výrobci, aby tuto chybu taktéž opravil.
re: hlasové vytáčení na hd2
Karel S. (30.5.2011 16:52:58)
Z tohoto tedy vyplývá, že problém bude pravděpodobně skutečně s českou diakritikou (háčky, čárky), přičemž něco v CZ Parrot "synchronizuje" a něco nikoliv a pokud se mu nepodaří synchronizovat vše, tak nemůžete použít hlasové vytáčení, protože adresář je stále "zaneprázdněn". Ale ručně opravovat více jak 860 kontaktů, které stále synchronizuji s exchange, gmailem apod. jaksi nelze.
Meyla (31.5.2011 13:00:00)
A přesně toto jsem udělal u mých 752. Nalil jsem do Parrota vždy cca 50kontaktů a vždy, když nefungovalo hlasové vytáčení, vybíral jsem ten chybný. Zabralo mi to cca 3-4hod víkendové noci :(

Základem však je, aby Parrot toto odladil, a zejména při neúspěšné synchronizaci informoval uživatele o tom, se kterým kontaktem má problém. Kolega má totiž 1450 kontaktů a rozhodně se mi do třídění nechce a zvažuje vrácení Parrota v případě, že Parrot nevydá opravný patch.
Petrus Mario (8.6.2011 15:57:41)
Dobrý den,
váš podnět byl zaslán dodavateli, který ho doufám předá výrobci.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Karel S. (8.6.2011 16:02:58)
Omlouvám se, ale nedá mi to. Sdělit nám po 3 týdnech, že teprve něco předáváte vašemu dodavateli a ten ho "DOUFÁM" předá výrobci, tak je přinejmenším neprofesionální a takto si podporu Sunnysoftu vůbec nepředstavuji.
Petrus Mario (23.6.2011 10:11:22)
Dobrý den,
omlouvat se nemusíte, ale to "něco" jsou vaše dotazy a upřímně, slovo "doufám" přesně vystihuje co mohu dělat. Pokud si myslíte, že mohu zvednout telefon a zavolat do Parrotu a oni ihned vydají opravný firmware tak tak to opravdu nefunguje. Od toho jsou dovozci a jejich technici, kteří jsou Parrotem školeni.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Karel S. (23.6.2011 10:18:34)
Podsouváte mi něco, co po Vás nikdo ani nechtěl. Myslím, že podpora by měla fungovat např. tak, že napíšete o problému do Parrotu, ten Vám sdělí stanovisko - např. ano víme, bude opraveno v příštím fw nebo problém je řešitelný nastavením, změnou fw v telefonu či jiné řešení a Vy toto stanovisko sdělíte nám. Jen se opět po 3 týdnech nedozvídáme nic.
Meyla (27.6.2011 14:56:47)
Nový FW je na světě. Výše uvedená chyba opravená není, nicméně se s novým FW objevuje nová chyba a to, že u některých kontaktů přestalo fungovat TTS, tedy pokud kontakt volá, HF nepřečte, kdo volá.
Petrus Mario (11.7.2011 10:48:46)
Dobrý den,
problém jsme reportovali dovozci pro ČR.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.