Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101248 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i8000 Omnia II Silver Black: Re: Debi.ové

Přejít na kartu produktu Samsung i8000 Omnia II Silver Black

Re: Debi.ové
Kropáček Filip (7.12.2009 17:45:49)
"Tomáš Janovský" napsal: USB nahoře = na nic ( synchronizační kolébka, držák s nabíjením do auta ) - asi všechno vzhůru nohama!!!

Máte pravdu, není to nejšťastnější řešení, konstrukčně ale řešit lze. Součástí jak kolébky tak držáku Brodit je místo zabudovaného konektoru kabel s konektorem, který je potřeba do telefonu dodatečně zapojit.
Re: Re: Debi.ové
Tomáš Janovský (12.1.2010 14:11:39)
No to že to řešit lze, neznamená, že to budou chtít řešit zákazníci. Omnia II byla pro mne naprostý favorit ve světě telefonů, přijatelná velikost, váha, kvalita, dostatečný výkon, kvalitní display a WM který sice není nejlepší, nicméně funguje bez problémlů s PC ( Outlook Ofiicee atp. ) a je na to spoustu aplikací. Ale když jsem viděl ten konektor nahoře telefonu, vše je zase při starém. Již dva roky čekám na kvalitní zařízení a stále nic. Teď se mi líbí Nexus One, jenže je to Android a zatím tvůrci spíš řeší efekty nežli funkčnost, takže nevím, nevím, či u mne vyhraje. Jinak železo je to skvělé.

Přejít na kartu produktu Samsung i8000 Omnia II Silver Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.