Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103937 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i9100 Galaxy S II: wi-fi

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

wi-fi
MichalH (19.5.2011 15:25:44)
Vy co ho už máte můžete prosím napsat jak je na tom ta wi-fi , která teda údajně má špatný signál? SGS 1 měla celkem skvělí příjem signálu tak doufám, že to bude přinejmenším stejné
Re: wi-fi
MichalH (19.5.2011 16:40:51)
Právě, že já si zas myslím, že baterie je jedno stejně když si s tím člověk hraje má to tak 5-6 hodin nejvíc a u smartphonů je to klasika to se v dohledné době nezmění. Já Vám to nechci brát ale mě ty oficiální řeči o výdrži vůbec nezajímají, zajímají mě zkušenosti uživatelů. Bylo by fajn kdyby to tak bylo ale v praxi jsem se naučil, že dosud to tak nikdy není. No a pak jsou lidé, které nahrané romky vůbec nezajímají ale jedou pouze na offic. firmware stejně jako já v podstatě od něho se to odvíjí, ten je nejdůležitější. To je ale názor můj. Zajímají mě pouze uživatelské zkušeností. Díky
hewlett (19.5.2011 16:33:49)
WiFi u SGS 2 má subjektivně stejné parametry příjmu i citlivosti jako mám na SGS 1 (Darky ROM v10.RC6). Otázkou je, co výdrž baterie - na toto posouzení je ještě příliš brzy.
JR (20.5.2011 0:23:43)
Za sebe musim napsat ze pristroj ukazuje ze je slaby signal ale at jsem byl kdekoliv tak mel stejne paradni prijem jako s jinymi telefony, notebooky atd...
František Haško (20.5.2011 0:14:33)
teraz som spravil mensi test, cez cca 3 steny a dvere, priblizne 8 metrov, signal generovany iba cez PC hotspot sa signal dal relativne celkom pouzit :-)

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.