Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104706 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Motorola Atrix 4G: Čekat se vyplatí!

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Čekat se vyplatí!
Unonino (21.5.2011 0:02:05)
Mám ji od včerejška a to čekání za to opravdu stálo. Včetně příslušenství je to prostě nejdokonalejší telefon na USA (zatím bohužel) trhu. To že se u nás neprodává má ale i své kladné stránky, alespoň tady nebude tak rozšířená a hned okoukaná :-) (problém se zárukou je věc jiná).
re: Čekat se vyplatí!
jakub (23.5.2011 10:15:59)
a odkud objednanej a jak je to s odblokovanim a naši gsm sítí?
pujde to tady ? dik za info
Re: Čekat se vyplatí!
Unonino (25.5.2011 23:57:19)
**smazano**
Vazeni, nakupy na jinych eshopech, at ceskych nebo zahranicnich si reste prosim jinde.
Dekujeme
Vas Sunnysoft
ghoston (26.5.2011 22:20:01)
Tak proč sebou trochu nehejbnete, vidíte, že je tady poptávka i po tzv. šedivých dovozech a vy pořád, že nemáte info kdy tu Atrix bude oficiálně, bla bla bla, místo abyste se sebrali a flexibilně konali, to je váš zájem. Já jsem nakonec nevydržel a šel do Nexusu S se SuperAmoled displejem, ale i u Vás jsem se byl podívat, ale po chvíli okounění jsem odešel, prodejní přístup nula. Inu dal jsem přednost jinému flexibilnímu eshopu, ten mi prodá šedivnku (oficiálně je zde jen verze s SC-LCD), ale dá mi dva roky záruku. Mně šedivky nevadí sám jsem si před třemi roky dovezl iPhona z USA a vše bylo OK. Nexusu dám tak rok a pak doufám bude Atrix 2 s vylepšeným lapdockem, a to bude má chvíle. Zn. V Atrix stále věřím, konec konců Motorola taky hrozně chrápe, pozor na Samsung ten jede!
Jose (4.6.2011 0:09:28)
To je zase chytrák toto. Ano vše je bez problémů dokud není problém. Pak se prodejci oněch šedivek moc peníze vyplácet nechtěj a vymýšlí si všemožné výmluvy, proč reklamaci zamítnout. A prosím bez argumentů, mám s tím vlastní zkušenost, takže mi to nikdo nevymluví.

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.