Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104722 zboží ve vlastních skladech
  • 11857 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i9100 Galaxy S II: screen protector v zakladnej vybave

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

screen protector v zakladnej vybave
František Haško (23.5.2011 0:13:23)
Zdravim, spolu s i9100 som kupil screen protector Brando. Nasadil som a vsetko bolo ok, hoci sa mi zdalo, ze relativne slabo drzi (avsak neviem to uplne dobre posudit, kedze som to predtym nerobil). Po 4 dnoch vsak jeden rohmierne odstaval a nebolo to velmi pekne - preto som sa ho rozhodol odlepit p prilepit znova. Ked som ho vsak dal dole, tak sa mi zazdalo ze display nie je uplne cisty a po blizsom skumani mam pocit, ze tam uz nejaka vrstva nalepena je.

Co je druha moznost (a uplne mozna, ako hovorim, nemam velke skusenosti s screen protectormi), ze som neodlepil nejaku cast z obalu. Myslim, ze nasledujuca otazka vela napovie - je mozne, screen protector poskodit pri nasadzovani nechtom? Lebo pri odoberani sa mi to jemne podarilo -> ak nie alebo veeeelmi nepravdepodobne :), tak som asi predsa len neodlepil nejaku hornu vrstvu obalu :) vdaka za odpovede. Inak telefon je super, zo vsetkym som spokojny.
Re: screen protector v zakladnej vybave
Kropáček Filip (23.5.2011 14:46:57)
Dobrý den,

pokud mate folii Brando, postupoval jste podle navodu, ktery piseme v popisu?

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
JR (26.5.2011 21:18:26)
hm, souhlas. Já ji za čtyři dny také odlepil. Blbla. Vyčistil jsem ji, vyčistil displej a přilepil znovu. Už to ale nebylo ono, sundal jsem ji. A postupoval jsem přesně podle návodu. Přišlo mi to jako "tahačka na prachy"....
Meky (30.5.2011 18:38:21)
hmm já si v SSoftu na to taky koupil folii (nejdřív sem nechtěl ale po tom co jsem si to hned v autě před obchodem zapatlal jsem změnil názor) :), doporučili mi nějakou folii (musela se 2x odlepit, 1x před nasazením a poté ještě jedna vrstva) a jsem s ní spokojenej. Lidi ani nepoznaj že tam nějaká je.
JR (30.5.2011 18:55:22)
Brando? nebo to byla jiná?

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.