Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104658 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Zamyšlení

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Zamyšlení
Vladimir (26.5.2011 20:27:45)
Musím uznat, že tento mobil se pěkně pokazil po posledním updatu....přijde mi jako neřízená střela - jednou dělá, že je vybitá baterie, pak zas nefunguje displej a taky už se mi na něm spustili asi 2 procesy samovolně.....podle mě bych doporučoval prostě počkat až na 2.3.x. Osobně už se na něj těším ale nevíte kdy má zhruba být?
Re: Zamyšlení
Jirka (27.5.2011 11:03:52)
Souhlasím, telefon je zatím nestabilní, aktualizace přijde podle oficiálního vyjádření společnosti LG v červnu/červenci. Už se moc těším, až bude telefon fungovat:-)
Pedro (30.5.2011 10:13:14)
Takhle nestabilni a neodladeny mobil jsem v zivote nemel!!! Ted mam uplnou novinku, nemuzu nic nainstalovat. Jakmile se zacne cokoli instalovat z marketu, tak okamzity restart. A to mam podle LG skvely firmware verze V10c. Udajne mel poresit nejake problemy, ale ve skutecnosti z mobilu udelal nepouzitelnou nespolehlivou hracku. Takze me ceka dalsi reset (uz treti) a instalovat vse znovu. Nesnasim LG a nikdy uz od nich nic nevezmu! Chodit s tim do servidu nema cenu. Servis SW problemy telefonu nevyresi. To musi vyresit LG, ale o tom dost pochybuji, kdyz dokazali vydat po softwarove strance zmetek a jeste ho dokazali vice zprznit naslednym updatem.
Vladimir (30.5.2011 18:06:41)
No tak to já naštěstí takovéto problémy nemam - mě jen jednou za X zlobí no ( celkem náladovej mobil jako :-D ) ale jako sám o sobě je suprovej ale no prostě jakmile bude mít 2.3.x tak to bude paráda :-) ..... a být tebou, když to takhle furt restartuješ tak si zálohuj mobil ( nativní aplikace ) a zálohuj si i aplikace ( stáhni z Marketu ).
Milan (19.6.2011 21:17:14)
Tak chlapi podle zdroje, z kterého byla informace o červnu / červenci je gingerbread posunut na podzim...přeloženo: LG P990 Optimus 2X se aktualizuje na Android 2.3 (perník) na podzim 2011thVíce informací o přesném datu bude následovat, až se dostaneme blíže indpå létě. LG zase něco pos...:(
Tomáš (21.6.2011 23:02:25)
ja bych necekal na zazrak od LG a radeji si tam dal nejakou neofic.romku z XDA
Jirka (21.6.2011 19:05:56)
Tak podle posledních informací to soudruzi posunuly na podzim, září, říjen, silně uvažuji, že tento "telefon" uložím do šuplíku a zapomenu na něj, je opravdu jak neřízenná střela:-)

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.