Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105683 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG P970 Optimus Black: kvalita displeje

Přejít na kartu produktu LG P970 Optimus Black

kvalita displeje
Petr (28.5.2011 19:21:52)
Dobry den.Chtel bych se zeptat jestli je tento typ disleje kvalitnejsi nez Super Amoled nebo Super Clear LCD a zdali je lepsi nez Samsug Galaxy S i9000 nebo Nexus S.Dekuji za fundovanou odpoved.
Re: kvalita displeje
._. (31.5.2011 16:55:42)
Pokud nadefinujete, co je měřítkem kvality, pak Vám možná někdo odpoví.
Luke (31.5.2011 18:34:31)
Výkonově na tom bude Black podobně jak Galaxy S nebo Nexus S. Co se týče displeje, myslím, že lepší nenajdete (snad jen co se týče jemnosti tak u iPhonu). Jediné v čem displej nevyniká je podání černé, kde bude rozhodně lepší Galaxy S II a i Galaxy S. Ale celkově je u Blacka displej dle mého názoru lepší.
Petrus Mario (3.6.2011 15:53:05)
Dobrý den,
osobně jsem testoval pouze Samsung Galaxy S i9000 a právě LG P970 Black. Můj dojem, který ale může být subjektivní, je ten, že Black má displej lepší, rozhodně je o mnoho lépe vidět na přímém slunci a jeho svítivost je naprosto dokonalá. Pokud mohu porovnat spotřebu, tak při polovičním podsvícení, které je ale stejně silné jako u mnoha přístrojů podsvícení maximální, bez problémů funguji 1,5 dne. Ale opět, tento údaj může být můj subjektivní, přesné měření přenechám laboratořím.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu LG P970 Optimus Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.