Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101393 zboží ve vlastních skladech
  • 11926 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Holux Funtrek 130 Pro + Topo CZ+SK: Oziexplorer

Přejít na kartu produktu Holux Funtrek 130 Pro + Topo CZ+SK

Oziexplorer
Andy (1.6.2011 18:35:25)
Dobrý den,
chci se zeptat zdali jde na přístroj doinstalovat například Oziexplorer,na který se dají pořídit libovolné mapy. Pro zahraničí zatím smartmaps příliš možností nenabízí ...

Děkuji
Re: Oziexplorer
Kropáček Filip (2.6.2011 15:51:44)
Dobrý den,

lze instalovat jen Smartmaps, dalsi produkty ne.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
iksy (9.6.2011 20:22:27)
Dobrý den,

v návodu pro obsluhu v kapitole "Využití externích aplikací"je uvedeno, jak přidat jakýkoliv navigační systém třetí strany. Jako příklad je uvedena aplikace SmartMaps.

Co je tedy pravda, jen Smartmaps nebo i ostatní aplikace pod WinCE 5.0 ?
Petrus Mario (15.6.2011 8:31:53)
Dobrý den,
přeposlal jsem informaci dodavateli, sám jsem zvědavý na odpověď. Pokud to opravdu půjde upravím to rovnou v popisu.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
re: oziexplorer
Andy (15.6.2011 19:17:28)
Dobrý den,
koukal jsem, že již byla do popisu produktu pridána podpora pro aplikace třetích stran, ale bohužel nevím jak zpřístupnit systemový strom s WinCE. Bez tohoto kroku nelze nic doinstalovat.
Máte nejaké řešení?

Děkuji :-)
Petrus Mario (20.6.2011 14:48:26)
Dobrý den,
už jsme to opět sundali, protože se na to také snažím přijít :-). Pokud vymyslím způsob dám to sem do diskuze.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
iksy (21.6.2011 23:08:18)
Dobrý den,
tak OziExplorerCE na Funtreku 130 Pro funguje. Použil jsem jinou microSD, kde jsem vytvořil složky "app, bg, cache, ...." (jako na SD-čku se smartmaps). Stáhl jsem si OziexplorerCE pro PND (pro ARM)v2.34a - poslední na oficiálních stránkách Ozi.., ten jsem rozpakoval na SD. Stáhněte si nějakou ikonu (64 x 64), která se vám líbí, tu přejmenujte třeba na OziExplorer.png.
Dodržte, to co je napsáno v českém návodu "Využití externích aplikací" str. 36, 37 (dostupný u produktu na www.smartgps.cz) - zejména přepište správně názvy a cesty v souborech ".inf" - i jména souborů (já přepsal po zkopírování oba 405 i 409) - viz návod - úspěch je zaručen.

Trochu zlobí česká diakritika, což jsem prozatím vyřešil hromadnou záměnou za písmena bez háčků a čárek. A je to, vzůru do zahraničí !
Andy (24.6.2011 12:05:01)
Dobrý den,

ano mohu potvrdit funkčnost už jsem to taky zprovoznil, ale bohužel se mi po nejaké době deaktivuje gps. Zařízení gps má, ale OziExplorer ne. Nevím kde je problém, ale jestě si s tím musím pohrát :-)

Jinak já jsem OziExplorer dal na kartu k Smartmaps a funguje to. Jen už zbývá málo místa na mapy.
iksy (24.6.2011 20:29:57)
To: Andy

Trochu jsi mě vyděsil, protože v ČR nemám důvod na Funtreku používat Oziho. Do zahraničí se teprve chystám. Tak jsem zkusil něco přes hodinu a nespadlo to. (Doufám, že nemáš jen demoverzi, která funguje 20 min.)
Andy (25.6.2011 20:04:27)
Tak jsem si trosku pohral s nastavenim a už to beha (Ozi), nevím v čem byl problem.
Jinak jsem se zařízením max spokojený :-) Kombinace Smartmaps a OziExplorer je skvělá.
Jakub Faifer (16.3.2012 10:37:52)
Dobrý den,

aktuálně pro toto zařízení nabízíme i kompletní mapy Evropy 1:40 000. Produkt se jmenuje SmartMaps OSM.

Přejít na kartu produktu Holux Funtrek 130 Pro + Topo CZ+SK

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.