Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101130 zboží ve vlastních skladech
  • 11932 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Prepinani jasu displeje

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Prepinani jasu displeje
Michal kotlik (5.6.2011 12:27:00)
Dobry den,mam nokii e52.na parrotu mam posledni aktualizaci.mam nastaveny jas displeje na den,dost casto se sam prepne na nocni rezim.pak na displej spatne vidim a nedelam nic jineho nez ze prepinam ten jas.dale se mi nedari zaktivovat hlavove vytaceni.pri stisku zel.tlacitka se objevi hlaska,ze adresar je zaneprazdnen.kontakty jsem prenesl pres bluetooth.synchronizaci se preneslo jen cca 10% kontaktu.cim to muze byt?diky...
Re: Prepinani jasu displeje
Petrus Mario (8.6.2011 15:40:22)
Dobrý den,
podle toho co píšete se může jednat o vadu jednotky. Proto doporučuji reklamovat.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
re: prepinani jasu displeje
stepkao (9.6.2011 21:33:28)
Jeste je chyba pokud mate nejake pomlcky ve jmenech, nebo neni spravne rozdeleno jmeno a prijimeni atd, pokud se nepodari odstranit jedine posilat po jednom kontaktu, az Vam ukaze ve kterem je chyba, ale je to pekna otrava, pokud mate jako ja asi 400 jmen...
Michal Kotlík (10.6.2011 8:40:16)
Tak to přepínání jasu opravdu funguje dlouhým stiskem otočného tlačítka.Děkuji za radu!

Jinak na kontakty se v nejbližší době podívám a dám vědět.
Meyla (9.6.2011 22:44:17)
Možná máte jiný problém. Mně se zobrazilo "adresář zaneprázdněn" a šlo to zrušit červeným tlačítkem. Mám přes 800 kontaktů a problém byl jenom v jednom, který se jmenoval Jiří Skvrna. Diakritika, pomlčky, čáry, uvozovky, to tam všechno mám a problém to nedělalo. Co se týká té změny noční/denní režím, vím, že se mi to povedlo přidržením jednoho z tlačítek, asi toho kolečka (pozor, mám 9100, ale tuším, že to bude stejné)
Michal kotlik (9.6.2011 7:36:15)
Tak takový chvat na rychlé přepnutí jasu nevím,že existuje.Tuto možnost nevylučuji a zítra v autě vyzkouším.Byl bych rád pokud by to bylo tím.Díky...

Jinak problém hlasového vytáčení tedy myslíte bude ve jménech?Mám tedy adresář projet a některé složitější jména zjednodušit?Je škoda,že to pak funguje takto automaticky.Kdyby něco nedokázal parrot identifikovat,tak bych to pochopil,ale že se to kousne celé...S diakritikou ovšem problémy nemá,že?
Meyla (8.6.2011 22:57:13)
Upřímně, spíše si myslím, že tisknete tlačítko přepínací jas displeje (tuším přidržení knoflíku). Co se týká hlášky adresář zaneprázdněn, to je chyba, která je řešena ve foru u 9100. Parrot má prostě problém s některými kontakty, např. jménem Jiří Skvrna (asi více souhlasek, netuším).
Michal kotlík (21.7.2011 12:07:21)
Tak kontakty jsem zbavil diakritiky,pokud u jmen byly nejake zkratky,tak jsem je smazal,takze ted mam opravdu jen jmena a prijmeni.A adresar se chova stejně :-( Jeste u nekterych jmen mam jmeno i prijmeni v jedne kolonce.Ale v tom by snad problem taky byt nemel.Pokud se budu nudit,tak to zkusim upravit.Mam cca 200 kontaktu.
jiri sk (17.7.2012 18:54:21)
Měl jsem tento problém též, po nekonečné anabázi jsem odstranil tečky v názvech kontaktů a hotovo. Zkuste to, dejte vědět, zajímá mě výsledek.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.