Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102186 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG P970 Optimus Black: Výdrž baterie

Přejít na kartu produktu LG P970 Optimus Black

Výdrž baterie
Radim Gryc (7.6.2011 18:06:57)
Jak dlouho Vám vydrží baterie v telefonu? Mně vydrží maximálně 9 hodiny při středním jasu displaye a jenom občas telefonuji, smskuji a přijímám emaily a to dokonce s vypnutou 3G sítí, protože s ní telefon vydrží ještě méně
Re: Výdrž baterie
Fany (15.6.2011 9:08:31)
To musi zrat neco na pozadi. Ja mam pouziti stejne + vecer 4h wifi na netu. Rano ho sundavam v 7h a ve 23h mam 55% baterie.
Petrus Mario (15.6.2011 8:27:07)
Dobrý den,
tak to je divné, protože ho osobně používám jako můj služební mobil a v pohodě funguji 1,5 dne s provozem podobným jako uvádíte. Oproti mému předchozímu Sony Ericssonu Arc je to výrazný posun. Napadá mě, zda neběží nějaké aplikace zbytečně na pozadí, zkuste si stáhnout aplikaci Advanced Task Killer od ReChild (je zdarma) a vždy ukončovat aplikace touto utilitou.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Petrus Mario (20.6.2011 14:47:17)
Dobrý den,
to je divné, zeptám se - jak máte nastavenou WiFi pokud jí doma používáte? Respektive jak máte nastaveno její chování při zamknutí zařízení (zhasnutí obrazovky)?

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Radim Gryc (16.6.2011 10:43:01)
Dobrý den,
například včera okolo deváté hodiny večer jsem sundal z nabiječky telefon, jediné co jsem udělal, tak bylo stáhnutí z marketu té aplikace, několikrát jsem killnul aplikace, ale některé se znovu spustily (např. Hudba) a potom jsem ho nechal. Mám tam teď Push na 3 emaily (jeden účet každou hodinu, další ob čtyři hodiny a poslední každé dvě hodiny) a ráno se podívám na telefon a teď 10:40 mám 31% baterie.

Jinak dělá Vám to, že když Vám někdo volá, tak tam máte dvě schémata přijímání hovoru 1) nejspíš od LG ty tři čtverečky, 2) klasické androidí, přetahování zprava doleva a naopak?
Radim Gryc (20.6.2011 15:14:00)
Odpojí se, protože jakmile telefon nepoužívám cca 2 min, tak potom po aktivaci obrazovky se telefon připojuje k wifi. Neměnil jsem nastavení wifi, takže je standardně od výrobce. Je možné tohle reklamovat, protože co slyším, tak nikdo si nestěžuje na baterku. Jinak můžu se zeptat, jak to máte s schématem přijímání hovoru (viz. příspěvek výše).
Petrus Mario (23.6.2011 16:27:09)
Dobrý den,
určitě reklamujte. Nicméně schéma přijetí hovoru - mně se zobrazuje pouze Androidí přijetí hovoru (posuvník zleva doprava a odmítnutí posuvník zprava doleva). Ještě se dá vysunout spodní lišta, kde je Odmítnutí s omluvou. Takže jako první bych být Vámi udělal hardreset (stejně ho udělá servis) a pak uvidíte. Pokud by problémy s výdrží přetrvávaly pošlete telefon na reklamaci.
P.S. Ještě poznámka - to že se po killnutí aplikací některé spustí automaticky je v pořádku, takhle to funguje i na tom mém.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Fany (26.6.2011 12:23:41)
Prijimani hovoru mam taky tak, ale je to podle me logicke.
Kdyz je telefon zamceny, tak se prijima pretazenim kvuli nechtenemu prijeti a kdyz je telefon aktivni zobrazi se ctverce.
Jaroš Luboš (23.2.2012 18:55:54)
Dobrý den,
pokuste se přidržet při těchto dvou tlačítkách tlačítko "home". Pokud nepůjde ani toto, pak vám mohu doporučit pouze záruční opravu.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Pedro (20.2.2012 8:26:51)
Dobry den, rad bych se zeptal, jak udelat na Optimus Black factory reset, kdyz neni funkcni launcher - tedy s telefonem nelze cokoli delat, vcetne nemoznosti pustit menu. Klasicke Power + Volume Down pri startu na Blackovi nefunguje.

Přejít na kartu produktu LG P970 Optimus Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.