Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102185 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Garmin GPSMAP 62st PRO - TOPO Czech PRO: Dotaz na další parametry

Přejít na kartu produktu Garmin GPSMAP 62st PRO - TOPO Czech PRO

Dotaz na další parametry
Turista (12.6.2011 22:29:13)
Dobrý den!
Chtěl bych se zeptat na to, zda u tohoto přístroje je dobrá viditelnost údajů na displeji při ostrém slunci a protislunci.
Má přístroj zabudovánu vnitřní baterii? Jde mi o to, zda při vypnutí přístroje a jeho zapnutí po určité době, či po vyjmutí baterií, musím znovu nastavit aktuální datum, čas a další parametry, které jsem si předtím nastavil.
Jaká je přesnost při zaměřování polohy např. na volném prostranství, v hustém lese či při silně zatažené obloze? Udává přístroj aktuální odchylku při měření polohy?
Děkuji za odpovědi.
V.Flášar
Re: Dotaz na další parametry
Petrus Mario (20.6.2011 14:53:09)
Dobrý den,
1. čitelnost na slunci - naprosto špičková, o hodně lepší než u Oregonu (osobně testováno)
2. nedokáži odpovědět, nicméně nastavení zůstává stále i třeba po měsíci bez baterií
3. přesnost měření - používal jsem zapnutý WAAS/EGNOS, přístroj udával cca 1 metr přesnost (na okraji lesa u pramene Rokytky), bez WAAS/EGNOS cca 3,5 metru. Obecně přesnost a citlivost se mi zdála vyšší než u Oregonu, ale to je dáno hlavně typem antény

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Garmin GPSMAP 62st PRO - TOPO Czech PRO

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.