Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102243 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Pro2 Screen Protector SP P250 (2 Pieces, Retail Pack): Je to k ničemu

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro2 Screen Protector SP P250 (2 Pieces, Retail Pack)

Je to k ničemu
MC (14.6.2011 18:13:17)
Bublin jak naděláno, u krajů to vůbec nesedí, a všude pod folií je bordel. Utíral jsem displej navlhčenými hadříky DCLEAN a ten bordel se mi na to nalepil ještě než jsem tu folii vůbec přiblížil k displeji, hned potom co jsem z ní odlepil tu zadní vrstvu. Nebrat.
Re: Je to k ničemu
Kropáček Filip (15.6.2011 9:14:00)
Dobrý den,

pokud máte pod folii jak pisete "bordel" tak to urcite neni chyba folie, jen jste poradne neocistil diplej.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
MC (15.6.2011 10:12:36)
Ocistil, nekolikrat, ten bordel se tam dostal behem deseti sekund kdy jsem tam lepil tu folii. Uz sem vyzkousel ten drahej shield na celotelo (nesedi a je spatne vykrojenej, asi 10% povrchu neni pod folii), pak nejaky levny smejd z aukra, ktery mel asi milion bublinek a ted tohle "origo" od vas.

Ten binec nebyl na displeji, chytil se folie kdyz jsem ji prilepoval, proste obycejny prach, nemuzu to doporucit komukoliv, kdo nema pristup do mistnosti kde je nizsi nez bezna prasnost, serverovna, laborator, apod. Jinde to proste nalepit nejde.
MC (1.8.2011 12:38:08)
Aha, no vite ja jsem uz z Octavie taky mockrat sundaval tapecirung patych dveri, takze tedka uz mi tam ty pripinaky nepraskaj, i kdyz normalnimu cloveku tam vzdycky aspon jeden praskne, protoze to nezna. Jestli ste v praci lepil folie na displej bezne, tak se asi neni cemu divit, ze...
nesmysl (29.7.2011 16:25:53)
nesmysl, folii jsem si nalepil doma a je naprosto perfektni bez sebemensiho smitka, bubliny jsem vytlacil prstem. Osobne jsem v podobnem obchode kdysi pracoval a folie jsem lepil zakaznikum na displej primo na prodejne a vzdy naprosto perfektne.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro2 Screen Protector SP P250 (2 Pieces, Retail Pack)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.