Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101498 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Sensation: systémová chyba??

Přejít na kartu produktu HTC Sensation

systémová chyba??
pavel (15.6.2011 12:49:53)
obracím se na majitele nového HTC sensation. telefon se mi svévolně restartuje při hovoru, listování v menu atd. není v tom pravidelnost, ale otravuje to život. máte někdo stejný problém nebo mám smůlu na zmetek???

díky
Re: systémová chyba??
David Holda (16.6.2011 15:36:27)
Dobrý den,
Sensation mám déle jak týden a něco takového se mi nestalo ani jednou! Považuji takové chování telefonu za těžko akceptovatelné.
David Holda (16.6.2011 19:22:16)
BTW, nejste sám kdo má tento problém. Toto jsem našel na webu SmartMania a je to asi řešení Vašeho problému.
CITACE:
"Jelikož jsem nerad, když mi něco nefunguje a já nevím proč, jsem se rozhodl zavolat na oficiální podporu HTC pro ČR.
Nesmí Vás zmást, že když jsou ČR operátoři obsazení, že Vás to hodí do Anglie nebo kam... !! (to pak stačí položit a zavolat znovu)
Jinak přístup super... O mém telefonu po sdělení mého IMEI věděl vše, i to co s ním snad právě dělám, a to včetně nainstalovaných aplikací. Takže v tomhle trochu překvapení, ale zase, proč překvapení... Každý z nás to tuší.
Ale zpátky k problému, jelikož již pár podobných případů mají registrováno, odpověď zněla jasně: " Zajděte k prodejci (Vodafone) vyměňte si přístroj za nový, a zároveň požádejte o výměnu staré SIM karty za novou. V 99% případů se jednalo o problém, kdy karta hází chybu, telefon se rozhodne restartem chybu vyřešit a to vše se opakuje do nekonečna... Dotyčný věří, že to pomůže, protože karty, které jsou staré kolem 2let již tyto chyby vykazují a prý tento telefon ve snaze o nápravu problému se chová jako rozbitý, ale prý to je jen vlastnost "sebeopravy" !!!
Tak uvidíme, jestli to tak bude, dám Vám ještě vědět, ale nyní odcházím zrealizovat všechny výměny...
Jo, a číslo na podporu, pokud by se někomu hodilo, je: 800700741"
Makoreval (30.1.2012 14:02:07)
Me se to děje také ale spíše když jdu v zimě ven a nevím co s tím mám dělat. :(

Přejít na kartu produktu HTC Sensation

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.