Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105518 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Motorola Atrix 4G: USA

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

USA
Eliška (26.6.2011 8:28:38)
Protože žiji v USA, tak mám tento přístroj za 99 usd od AT&T a jsem velmi spokojená. Dříve jsem byla odkázána na notebook pokud šlo o komunikaci s ČR, ale díky tomuto přístroji mohu využívat skype či fb téměř kdekoliv a to bez problémů. Načítání stránek či fotek na fb je otázka pár sekund. Nebudu tady psát o výkonu, ale pro mě je hlavní, že mě v ničem neomezuje. Android je dle mého názoru výborný operační systém, který mi dovolí si ho zosobnit. Aplikace co jsem potřebovala jsem zatím našla všechny zdarma a dostupné, na rozdíl od Windows mobile, kde není možno nainstalovat například skype. Protože žiji daleko od rodiny, tak já osobně skype a fb využívám více než volání čí sms v USA. Přehledně vidím zmeškané hovory, příchozí zprávy, příchozí hovor na skypu, nový chat či zprávy na FB.

Pro mě osobně je tohle perfektní přístroj.
re: usa
(29.6.2011 18:53:19)
Éliško, kecáš:-D
Re: USA
Eliška (29.6.2011 20:29:39)
Nekecám :-D
carreaum (30.6.2011 0:48:32)
Dobrý den a mohu se zeptat na kolik vyjde Atrix v USA bez závazku? Sháním kde bych jej zakoupil a cena kterou jste uvedla, zní více než zajímavě :)) Díky
Eliška (3.7.2011 3:43:34)
Já to mám k dvouleté smlouvě a mohla jsem si vybrat ze široké nabídky "mobilů". Nejsem si zcela jistá jak to je s cenou za přístroj.
Pepino (2.7.2011 19:52:14)
edit:
Prosim, reste podobne veci mimo toto forum. dekuji !
Sunnysoft

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.