Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102499 zboží ve vlastních skladech
  • 11845 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

ZTE Blade Grey: Strašný

Přejít na kartu produktu ZTE Blade Grey

Strašný
Bushido (18.7.2011 11:30:09)
To si počkáš.
Já u Alza.cz čekám už od 28.6 a ještě do teď ho nemám. Nejhorší, že mi nemají tu slušnost říct, kdy ho tedy budu mít. Tím u mě dostala Alza další palec dolů. Kdyby u nás neměkla pobočku, tak už to dávno ruším a zkusím objednat někde jinde.
Re: Strašný
Lukas (18.7.2011 13:53:11)
Nejsi vůbec sám. Taky sleduji kdy dorazí do Alzy nebo do Sunnysoftu každý den.
Expert ve studiu (18.7.2011 11:39:08)
Jak říkáš,asi si počkáme.Podle mne je jedno,kde to má kdo objednané a vůbec nemá význam nadávat na ten který obchod,protože podle mne nestíhají soudruzi z Číny.Zřejmě karavana slonů teprve překročila Himaláje.
Bushido (18.7.2011 21:12:21)
Tak to si možná počkáš až do konce prázdnin.
Bushido (18.7.2011 17:39:23)
No třeba v TS bohema mi psali, že až kolem 5.8 ho budou mít. Ale je to San francisco, takže mě to moc nezajímá.
To máš zakoupený u o bou dvou? Nebo čekáš, až to budou mít na skladě a potom teprve si to objednáš?
U Alza třeba teď zase posunuli datum (jaké překvapení) na 20.7 a mají v objednávce 118ks. Člověk si vždycky myslí, že je to konečné datum a že se konečně dočká.
Kropáček Filip (19.7.2011 10:36:08)
Dobrý den,

ZTE Blade je v ČR momentálně vyprodán a dovozce do ČR zajišťuje jeho další dodávku, která je dle dovozce na cestě do Evropy. Potvrzené informace o dostupnosti uvádíme vždy v kartě produktu. Dle nové informace z 18.7. má být ZTE Blade první týden v srpnu (ano, termín u dodavatele se posouvá dále). O termínech zásadně nespekulujeme, tj. uvádíme pouze informace získané z oficiálního distribučního kanálu.
Pokud chcete mít ZTE Blade z dodávky mezi prvními, tj. jakmile bude skladem, založte si v Sunnysoftu objednávku. V případě, že bude dodávka ZTE Blade omezená, dojede jako první na zákazníky, kteří odeslali objednávku v Sunnysoftu přesně v pořadí dle data objednání. Pokud chcete pouze informaci o volné zásobě skladem nad rámec zboží rezervovaného objednávkami, vložte si jen hlídacího psa. V tom případě si zajistte pouze informaci a neblokujete váš ZTE Blade v pořadí.

Pokud nechcete čekat, zkuste si vybrat z dalších Android telefonů skladem s velkým rozlišením a s cenou pod 10000.

http://www.sunnysoft.cz/kategorie/1-telefony-pda?verOS[5]=1&displejRozliseni[23]=1&displejRozliseni[22]=1&displejRozliseni[6]=1&displejRozliseni[7]=1&displejRozliseni[15]=1&jen-skladem=on&cena_do=9999

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Lukas (18.7.2011 18:48:09)
Nemám objednaný, až bude na jednom z eshopů na skladě tak objednám. Chci k tomu rovnou vzít i obal, velkou pamětovou kartu a možna i folii. Tak to chci všechno z jednodo eshopu at to je pohromadě za jedno poštovný. Máš pravdu, u Alzy je každý den jiný datum...dopoledne tam bylo tuším 65ks ted zase 118ks na cestě. Zde na Sunnysoftu už už jsem chtěl objednávat když bylo datum dodání na pobočky 19.7. A dnes opět status: na cestě :(
Bushido (18.7.2011 12:53:06)
JO to určitě. Však já nenadávám na to , že ještě není. Ale že mi alza prostě nemůže napsat. Že prostě není a že neví. Ale přece není těžké zavolat dodavatelům a zeptat se ho +- týden musí trefit. Jo a když máš objednaný telefon 28.6 a čekáš jak trubka a pak až po 14 dnech ti napíšou. Že jsem bohužel v pořadí a že z této dodávky nedostanu nic. Tak to jednoho naštve. To my to nemohli napsat dřív (lidí mají i dovolenou). Teď tady sedím a dívám se jak má Alza každý den napsáno, že očekává.
Chtěl bych trochu více informovanosti k zákazníkům.
K tomu tam mají počet kusů, který se očekává a ten jde jednu hodinu o jeden kus nahoru a zase za hodinu o jeden dolů.

Přejít na kartu produktu ZTE Blade Grey

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.