Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101443 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung rozšiřující baterie Power Pack EEB-U20 pro Samsung Galaxy S II, černá: Nabíjení

Přejít na kartu produktu Samsung rozšiřující baterie Power Pack EEB-U20 pro Samsung Galaxy S II, černá

Nabíjení
Libor (18.7.2011 13:44:56)
Dobrý den,

je doporučené Power Pack používat s telefonem neustále nebo jen ad hoc při potřebě prodloužit výdrž? Potom jsem nepochopil, zda je vhodné dobíjet Power Pack nasazený na mobilu (a tím dobíjet i telefon) nebo raději telefon a kryt s baterií zvlášť.

Ještě bych uvítal tip na kožené pouzdro s klipem, kam se mobil s krytem vleze...

Děkuji
Re: Nabíjení
Oto Habrdle (9.8.2011 19:17:25)
Dobrý den
Takže zboží jsem si zakoupil, ale jsem zklamaný. Samotný power pack jako výrobek je kvalitní a sedí přesně na mobil a lépe se telefon drží. Problém je v tom, že zde ve specifikacích výrobku se uvádí, že dochází k nabíjení po stisknutí tlačítka, což není pravda. Telefon se začne okamžitě nabíjet již po vložení do power packu. V návodu, který postrádá český překlad se píše, že tlačítko slouží ke zjištění stavu nabití power packu dle barevnosti diod (modrá-80-100%, zelená-20-80%, červená-méně jak 20%). Také se tam píše, že pokud se power pack nepoužívá, má se sejmout z telefonu. Hrozí zkracování životnosti baterie v telefonu stálým použitím power packu. Tolik zhruba mé nemilé zjištění.
Snad Vám některým pomohu pro snazší rozhodnutí. Tímto nechci výrobek nijak špatně kritizovat. Určitě bude pro některé hodnotný a použitelný. Já toto zboží zakoupil v domění, že jej budu mít nasazený neustále a v případě nutnosti prostě stlačím zmiňované tlačítko a telefon se dobije a tím vydrží déle, jenže skutečnost je bohužel trošku jiná.

Přejít na kartu produktu Samsung rozšiřující baterie Power Pack EEB-U20 pro Samsung Galaxy S II, černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.