Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103125 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

ZTE Blade Grey: Barva

Přejít na kartu produktu ZTE Blade Grey

Barva
hafush (19.7.2011 12:54:18)
Dle vyjádření dovozce jediná barva pro oficiální distribuci v ČR je ŠEDÁ. Byla to jediná barva , která byla nabídnuta od výrobce. Samozřejmě jde pouze o kryty,tlačítka na boku jsou stále stříbrná o displej a jeho okolí i s tlačítky je černý.
http://st2.gsmarena.com/vv/pics/zte/zte-blade-1.jpg
Re: Barva
Ex (1.8.2011 18:07:17)
to me teda moc netesi.....shanim BLACK verzi a nemuzu ho sehnat....oslovil jsem uz 8-10 internetovych obchodu a nic :/ muzete mi nekdo poradit kde ho sehnat?? diky
Re: Barva
Šilhan David (18.8.2011 14:50:56)
Kouknete se na fotky 4 a 5. Tam je myslim tmave seda celkem verohodna(tedy alespon na mem monitoru ) nebo si jendoduse prijdte Blade prohlednout a vyzkouset na nekterou z prodejen SUNNYSOFTu.
re: barva
hafush (2.8.2011 8:43:11)
Black verze je lesklá a pořád upatlaná, určitě ji v ČR nikde nekoupíš,protože jak jsem psal, tak dovozci byla z továrny nabídnuta pouze ŠEDÁ a to i proto,že je nejprodávanější,protože má takový matný příjemně zdrsněný povrch. Ty bílé a černé lesklé kousky jsou pouze speciálné dodávky pro různé operátory (Orange...atd).
Uklidním tě,že jsem také měl obavy, aby šedá nebyla moc světlá, ale mohu říct,že je spíše taková "světle černá".

Přejít na kartu produktu ZTE Blade Grey

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.