Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102199 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Fólie ScreenShield Samsung Galaxy S II - celé tělo: POZOR na blaf...

Přejít na kartu produktu Fólie ScreenShield Samsung Galaxy S II - celé tělo

POZOR na blaf...
Choseman (21.7.2011 22:13:45)
Dneska mi přišla tahle novinka s popisem - ochrana celého těla telefonu a ejhle ona je to jen folie na displej a pak na zadní kryt baterie. Tím to celé končí, takže jestli mohu doporučit, tak si to v žádném případě nepořizujte jako ochranu celého těla telefonu (viz. popis), ale pouze displeje. Zadní folie tam zrovna moc nedrží, protože kryt je na povrchu hrubý a tím pádem folie nepřilne. Moc mě mrzí, že jsem příliš důvěřoval popisu, protože teď vím, že jsem si měl koupit folii a ochranné pogumované pouzdro.
Re: POZOR na blaf...
Petrus Mario (22.7.2011 10:16:36)
Dobrý den,
posílám váš názor dodavateli k vyjádření. Samozřejmě má folie doživotní záruku, proto neváhejte a pokud nedrží nebo nejste spokojen reklamujte. Pokud budete chtít pouze fólii na displej, samozřejmě vám rozdíl ceny budeme kompenzovat. Pravděpodobně jste nás ani nezkusil kontaktovat, jinak by jste s řešením byl myslím spokojen a nepsal tak negativně :-)

P.S. Pokud srovnáte s konkurenčním produktem InvisibleShield tak ten se prodával ve třech verzích - displej, celé tělo (stejné jako ScreenShield) a maximální ochrana, což byla ochrana opravdu každého růžku. Vzhledem ke složitosti lepení a malým prodejům se dokonce dovozce IS rozhodl přestat maximální ochranu dovážet a to asi hovoří za vše.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Re: POZOR na blaf...
choseman (24.7.2011 14:41:24)
Nechtěl jsem nic srovnávat, ale pouze jsem reagoval na popis a na realitu výrobku. Reklamovat výrobek již rozbalený a nalepený už nelze, takže jsem se ani neozýval, navíc jako OSVČ to nemohu do 14 dnů vrátit. Za kompenzaci předem děkuji, ale již jsem to vyřešil pogumovaným pouzdrem a folii jsem si ponechal jako doplňující ochranu. Folie na displeji drží velmi dobře, ale chrání právě jen displej (doufám, že také velmi dobře, ale o to se budu moci podělit až po delší době). Není to negativní názor na výrobek jako takový, ale na jeho popis, ke kterému měl sloužit. Jednoduše - stačilo napsat ochranna celého displeje a zadní strany telefonu před odřeninami. Navíc, jak je telefon mírně profilovaný, tak není na zadní straně chráněna plocha, která přichází do styku s podložkou. Šlo mi jen o upřesnění pro zákazníky, kteří by si to mohli představit stejně jako já. Nesrovnávám kvalitu nebo konkurenční výrobky. Na to to jsem měl dost času před koupí.

Přejít na kartu produktu Fólie ScreenShield Samsung Galaxy S II - celé tělo

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.