Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Incredible S: Nefunkcni mail app

Přejít na kartu produktu HTC Incredible S

Nefunkcni mail app
Pavel (22.7.2011 12:39:05)
Dobrý den,
HTC Incredible S, zakoupen u Vás. Nastavil jsem mail klienta (POP, účet na Seznamu) a několik dní fungoval. Poté zcela přestal synchronizovat maily. Někoik dní jsem se pokoušel o zprovoznění, včetně odstranění účtu z mail klienta, založ. nového, atd. Najednou na cca 1 den se skutečně začal synchronizovat s mail serverem, poté opět nic. Účet MÁM nastaven dobře, vyzkoušel jsem all kombinace (včetně nastavení velikosti a počtu zpráv, frekvence synchr., SSL/non SSL, atd.). V případě manuál. synchronizace "synchronizuje", ovšem žádné maily se opět neobjeví. Na zahr. fórech jsem našel několik desítek, resp. stovek threadů k těmto problémům u mobilů HTC a jejich mail app. Dle mého názoru je to důvod k reklamaci, neboť mob. s předinstalovaným, dodaným SW není funkční. Mohli byste mi poradit, jestli existuje i jiná cesta k vyřešení problému?
Děkuji
Re: Nefunkcni mail app
Kubíček Jaroslav (8.8.2011 16:47:14)
Dobrý den,

předpokládám že jste zkoušel telefon dát do továrního nastavení, pokud ani to nepomohlo, možná bych ještě vyzkoušel alternativní aplikaci na správu mailů, zda bude vykazovat stejné příznaky. Mohu Vám případně ještě předat kontakt na podporu HTC v ČR: 800700741. Jestliže nic nepomůže, asi nezbyde nic jiného než telefon opravdu reklamovat.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu HTC Incredible S

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.