Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101391 zboží ve vlastních skladech
  • 11926 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Služba Aktualizace map/y pro navigaci TomTom (nezahrnuje cenu map/updatu): Stiznost

Přejít na kartu produktu Služba Aktualizace map/y pro navigaci TomTom (nezahrnuje cenu map/updatu)

Stiznost
Jan (29.7.2011 18:55:12)
Vazena spolecnosti pratele ridici na cestech.Zakoupil jsem si novou navigaci TOMTOM XXL s tim ze prodejce mne dokazal ze navigace je cerstva s aktualizovanymi mapami.Pouzival jsem ji s tim ze je to pravda a vyjizdim z Domazlic do Chamu v Nemecku coz je od nas zhruba 45km.Navigace mne tam nebyla schopna navest po hlavnich cestach.To same se stalo jiz nekolikrate jinde.Jezdim s mapou vedle sebe jsem ridic kamionu v EU.Ve mestech je celkem dodra ale nedokaze po prujezdu mistem kde ukazuje sject okamzite jako treba nav.Garmin prepocitat jinou trasu.Tento program v XXL mne obraci zpet preba 3km.No hruza.Po koupi nove nav.docela problem zaktualizovat samostatne na internetu.Vzdy po zvoleni ZAKTUALIZOVAT MAPI TOM TOM najedou jen nove a s cenami.Je treba ulehcot ve vasich strankach tutu sluzbu jsou tu jen aktualizace placene a to nekrestanskymi penezy a to bych spravne mel aktualizovat kazdych pul roku.Tak za rok by to vyslo zhruba kolem 9000tis.Kč.To se stydte vyrobci!!!!!! V CZ navigace absolutne zbytecna vec nezavede nas nikam na adresu s popisnymi cisly,prujezdy bodu temer nulova jen jeden bod tod vse.Davam uvazene pro TOM TOM palec dolu a doporucuji vsem spise zakoupit Navigon,SONY,Garmin ale drazsi verzi.

Přejít na kartu produktu Služba Aktualizace map/y pro navigaci TomTom (nezahrnuje cenu map/updatu)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.