Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101963 zboží ve vlastních skladech
  • 11838 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i9100 Galaxy S II: Vypadávající(slabý) signál

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Vypadávající(slabý) signál
SeMi (1.8.2011 13:45:36)
Dobrý den,
již několik týdnů pečlivě vybírám nový telefon a tento byl a je pro mě tím pravým. Dnes jsem slyšel od svého nadřízeného, že má s tímto telefonem problém, že mu pořád vypadává signál, když se rukou dotkne zadního krytu. Přečetl jsem si spoustu recenzí a nikde si na to nikdo nestěžoval. Jedná se o ojedinělou závadu nebo je na tom něco pravdy? Telefon nebyl koupen u Sunnysoftu !!! Díky za upřímnost.
Re: Vypadávající(slabý) signál
Nedoma Michael (1.8.2011 14:13:53)
Dobrý den,

věřím že se jedná o ojedinělý případ/ojedinělé případy, jelikož sám telefon používám a se signálem nemám problém. Pravda, nebydlím v místě se špatným pokrytím, takže nedovedu říci jak si vede telefon v místech se špatným signálem.
Těchto telefonů jsme již prodali poměrně dost, avšak nevzpomínám si na jediný případ, kdy by zákazník telefon reklamoval s touto závadou.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
SeMi (1.8.2011 14:19:52)
Díky za odpověď. Hledal jsem hledal a našel na youtube toto http://www.youtube.com/watch?v=JWaicXqbAJU
Jirka (2.8.2011 19:37:01)
Dobrý den, se signálem nemám žádný problém, bydlím na okraji města a mám stále plný signál. Jinak s telefonem jsem max. spokojen.
nic zavadneho
MP (2.8.2011 16:05:48)
Nejak jsem na tom videu nenalezl nic zavadneho. Jen displej se po nekolika vterinach stmavil. Kdyby vypadl signal, zmizi ikona navazaneho datoveho spojeni.
SeMi (2.8.2011 16:18:47)
tady je to lépe vidět, ale je to S1, ale problém stejný. Na tom prvním videu je to špatně vidět. Měl jsem možnost to vidět na vlastní oči.

http://www.youtube.com/watch?v=qsEnYzEjjwM&feature=related

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.