Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101237 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC baterie BA-S400 pro HTC HD2, 1230mAh: Kapacita baterie

Přejít na kartu produktu HTC baterie BA-S400 pro HTC HD2, 1230mAh

Kapacita baterie
Jiří Vondruš (1.8.2011 19:02:42)
Dobrý den,
před asi 10 dny jsem si koupil tuto baterii protože moje původní baterie už nevydrží déle jak dva dny při mírné zátěži (den při běžné zátěži).

Novou baterku jsem párkrát nabil a vybil, aby byla plně připravena, ale ouha. Baterie vydrží snad ještě méně jak čínská "noname" baterka co jsem před nějakou dobou zkoušel. Dokonce i původní rok a půl stará baterie vydrží déle.

Prosím o ohlasy majitelů této baterky jak jsou na tom s výdrží, protože mě tato baterka pouze zkomplikovala dovolenou.

Díky.
Re: Kapacita baterie
Nedoma Michael (1.8.2011 21:00:57)
Dobrý den,

Lithiové baterie se vybíjet nesmí na jmenovité napětí, jelikož dochází k jejich nevratné degradaci (konkrétně snižuje se počet nabíjecích cyklů). Pravidlo o vybíjení baterií platilo před více než 10 lety u baterií s paměťovým efektem, v době kdy li-xxx nebyly prakticky rozšířené.
Zastavte se i přesto na některé z našich prodejen a baterii vyreklamujeme.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Jiří Vondruš (1.8.2011 22:07:09)
Děkuji za tak rychlou reakci.

Pod pojmem vybil jsem myslel, že jsem telefon využíval až mi řekl, že je baterie vybitá (cca 10%) a požadoval nabití (mám dojem že to je u HD2 někde kolem 3.6V takže žádná degradace nehrozí). Toto přece není zakázané. Připojuji telefon na nabíječku takřka každý den, nevybíjím baterku "domrtě". Ale taky od baterky potřebuji, aby nějaký ten den vydržela, když potřebuji.

Každopádně už jsem zpět z dovolené a mám čas se na baterku podívat a zjistit co telefon vydrží. Pak dám vědět výsledek.
Nedoma Michael (3.8.2011 23:03:51)
Dobrý den,

viz má první odpověď - "Zastavte se i přesto na některé z našich prodejen a baterii vyreklamujeme."

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Jiří Vondruš (3.8.2011 22:24:03)
Dobrý den,
tak jsem dokončil pár měření s následujícím výsledkem: Kapacita nové baterie používané asi 5 dní je 1050mAhod. Je napěťově docela měkká, při zátěži hodně klesne napětí, tolik neklesá ani napětí u mé staré baterie (1,5roku).
Nová baterie poklesne na 40% kapacity za cca 12hod, stará za cca 22hod.
Výsledku měření (proud, napětí, kapacita) ze dvou dnů s mírnou zátěží najdete zde (od staré baterky jsou reporty 2, od nové mohu další udělat):
http://vondrus.cz/tmp/battery_history_Stara1.pdf
http://vondrus.cz/tmp/battery_history_Stara2.pdf
http://vondrus.cz/tmp/battery_history_Nova1.pdf

Prosím Vás o vyjádření, děkuji.

PS: Sleduje prosím tuto diskuzi nějaký majitel této baterky? Jaké dosahujete výdrže?
Jiří Vondruš (4.8.2011 17:13:19)
Dobrý den, zastavím se na Brněnské pobočce až pro mne budou mít připravenu objednanou kolébku.

Přejít na kartu produktu HTC baterie BA-S400 pro HTC HD2, 1230mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.