Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103429 zboží ve vlastních skladech
  • 11845 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i9100 Galaxy S II: Poruchvost

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Poruchvost
Kubyk002 (4.8.2011 11:12:58)
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli to není tajné, jaká je poruchovost tohoto Samsungu, tím myslím kolik z prodaných kusů se vrátilo na reklamaci, nezajímají mě přesná čísla prodejů, ale v procentech počet prodaných kusů/telefonů poslaných na reklamaci. A ještě porovnání s HTC Sensation. Zajímá mě to, protože mám na telefony poměrně smůlu a chtěl bych co nejméně poruchový kus. Děkuji
Re: Poruchvost
Kubyk002 (5.8.2011 18:46:15)
Tak to jsem potěšen a děkuji, a mohl bych se ještě zeptat jaké procento je u LG Optimus 2X?
Jaroš Luboš (5.8.2011 17:36:41)
Dobrý den,
u obou modelů nemáme evidovány téměř žádné reklamace. Vzhledem k počtu prodaných kusů se bude počet reklamací přiklánět k méně než 1 procentu. Navíc závady byly zjištěny téměř vždy při prodeji, tel. byl tak vyměněn za nový kus.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Jirka (5.8.2011 19:26:08)
No pokud mohu říci já, jako bývalý majitel Optimusu 2x, tak jsem rád, že jsem přešel na Galaxy S2. S telefonem jsem max. spokojen a nemůžu si ho vynachválit-doporučuji!!!
Kubyk002 (6.8.2011 10:37:05)
No právě že jsem bohužel současný majitel LG Optimus 2X, no sice ho teď mám potřetí v servisu a žádám odstoupení od smlouvy, s tím LG to byly opravdu galeje, telefon zamrzával, resetoval se a co mě štvalo nejvíc, bylo to, že wifina při připojování házela, chybu(asi jeden z 10 pokusů, když byla delší dobu vyplá(asi tak pul dne) ) a právě se rozmýšlím mezi těmito dvěma telefony(SGSII x Sensation) a ještě mě zajímalo, jestli jsem s tím Optimusem ojedinělý případ, nebo jesli ta poruchovost vyšší.
Martin (7.8.2011 8:24:26)
Já jelikož vlastním oba dva kusy,to jest samsung S2 a LG 2X můžu říct že mám stejný problém u LG jako ty,zamrzává mi,někdy nejdou zobrazit zprávy atd.Pokud ti můžu radit,neváhej a jdi do Samsungu,jelikož zatím šlape jako hodinky,zatim nemůžu nic vytknout.

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.