Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102185 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Motorola Atrix 4G: Dokovací stanice

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Dokovací stanice
Luděk (4.8.2011 21:25:09)
Dobrý den. Bude v prodeji i tolik očekávaná dokovací stanice ? A za jakou cenu ? Děkuji Luděk
Re: Dokovací stanice
Hora Viktor (8.8.2011 13:30:52)
Dobrý den,

Bohužel zatím nemáme žádné informace o dokovací stanici. Nezbývá, než sledovat naše stránky.

S pozdravem
Hora Viktor
www.SUNNYSOFT.cz
Luděk (8.8.2011 16:48:05)
To je ale škoda. Lapdock z toho teprve činí věc, která je zajímavá :o(
Jirka (8.8.2011 20:30:56)
hlavne za cenu, ktera tu je uvedena (je konecna?), koupim LG Optimuse 2x a jeste usetrim 4 tisice.. hw prakticky stejny, navic hdmi a cestina. Za tuto cenu mi to prijde opravdu neprodejne. Pokud by se vyrovnala LG, jdu do nej, ale takhle jeste pockam..
Jedině motorola
Jarda (9.8.2011 23:05:35)
Tak pokud chceš ,,obyčejný,, přístroj, pak si kup LG. Ale ten kdo chce vlastnit jedinečný telefon, je pro něho motorola správná volba. Vím o čem mluvím...mimochodem HDMI motorola má :o))
Jirka (9.8.2011 23:24:18)
a v cem je tak jedinecna? Ackoliv ma vetsi rozliseni, display ma mnohem horsi nez tebou zminovane LG.. v cem je ta vyjimecnost Motoroly krome prislusenstvi (ktere se k nam dovazet nebude)?
Petricek (14.8.2011 21:12:22)
tak system a rychlost neresim, v O2X mam CM7 a s tou je O2X nejen ultra rychly, ale i 100% stabilni. a Display ma urcite O2X lepsi, Atrix ma sice vyssi rozliseni, ale technologii je LG mnohem, mnohem dal... Ano, ma min ramky, ale i v nejnarocnejsich hrach jsem necitil zadny problem, Android si pamet chytre uvolnuje sam a na soucasne aplikace/hry staci 512MB. Takze mi Atrix za tak predrazenou cenu prijde zbytecny.. Jedine co bych ocenil je baterka.
SkopiX (14.8.2011 16:53:58)
system ma mnohem lepsi nez o2x, ma vic ramek, vetsi pamet, jemnejsi displej (to ze je horsi bych netvrdil) a rychlost je taky vyssi....
Blonďák (16.8.2011 19:58:47)
Já byl moc nedočkavej a už jsem na Webtop přes HDMI zaklíněnej na svojí TV :-D Je to sice zásah do softwaru,ale konkrétně z Atrixu dokážete udělat dost dobrou mašinu. (z několika úprav např. nahrávání 1080p videa, vyladění spotřeby baterie,používání webtop (rozhraní pro dokovací stanici) přes obyčejné HDMI (z mobilu se stane touchpad a klávesnice) atd. atd.
Displej
seky (26.9.2011 23:49:03)
Ehm a na ten horsi displej jsi prisel jak? Nevim, proc je stale zvykem tvrdit ze displeje AMOLED jsou lepsi nez TFT. Kazdy z techto ma sve plus a minus, ja osobne uprednostnuji TFT TN uz kvuli vydrzi a moznosti vetsiho kontrastu jednotlivych barevnych slozek. Vydrz displeje AMOLED je od 1000 az po 30 000 hodin, kdezto TFT je to az 50 000 hodin u vsech barevnych slozek, nez zacne pozvolna degradovat.

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.