Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105683 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i9100 Galaxy S II: 14-ti denní lhůta na vrácení

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

14-ti denní lhůta na vrácení
Jenda26 (14.8.2011 22:04:38)
Dobrý večer,
zajímá mě, když si objednám mobil např. Samsung Galaxy S2 a bude se přehřívat. Pokud ho dám reklamovat, tak se 14-denní lhůta pozastaví v den kdy to příjde na Sunnysoft, nebo v den kdy to bylo odevzdáno na poštu. Jde mi o to, když se rozhodnu vrátit zboží 13-tý den a na obchod dorazí 15-tý den, tak abych pak nekoukal, že mi není vyhověno. A 14 denní lhůta se tedy pozastavuje když je mobil na reklamaci?
Re: 14-ti denní lhůta na vrácení
Jenda26 (16.8.2011 11:55:56)
Děkuji, tohle je dobrá informace pro všechny, kdo zvažují koupi toho modelu.
Nedoma Michael (15.8.2011 12:24:37)
Dobrý den,

možnost vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení a reklamace jsou dva zcela odlišné případy. Konkrétně § 53 odst. 7 občanského zákoníku (vrácení do 14 dnů) a lhůta na reklamaci je dle § 19 odst. 3 občanského zákoníku. Telefon tedy buď reklamujete, nebo telefon rovnou vracíte

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (16.8.2011 10:51:15)
Dobrý den,

tento telefon používám již od začátku prodeje, předtím jsem měl SGS a jiné telefony a zatím ani u jednoho SGS II jsem neviděl, že by se přehříval tak, že by na něj nešlo sáhnout. Je to logický nesmysl, jelikož telefon není z kovu ale plastu a ten by se minimálně musel tavit, pokud by byla pravda že není možné ho udržet v ruce. I při zapnuté navigaci a internetu dosáhl můj kus na maximálně 45C a např. stará SE Xperia X1 šla při navigaci díky až na 52C. Za celou dobu jsem také neviděl ani jednu reklamaci že by byl telefon zničený žárem či roztavený.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Jenda26 (16.8.2011 10:03:11)
Jak jste přišel na to, že se o problém nezajímám? Mám Samsung Galaxy S, ten se zahřeje když ho mám na nabíječce a hraji hru. Ale nikdy nebyl tak rozpálený, že by se na něj nedalo sáhnout, jak někdo uvádí na recenzích o SII.
Jenda26 (15.8.2011 13:25:27)
Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. V případě, že dodavatel nepředal spotřebiteli informace, které je povinen předat písemně nebo jiným obdobným způsobem podle ustanovení odstavců 4 a 6, činí tato lhůta pro odstoupení 3 měsíce od převzetí plnění. Jestliže však jsou informace řádně předány v jejím průběhu, dochází k ukončení tříměsíční lhůty a počíná od té doby běžet lhůta čtrnáctidenní.

Přečetl jsem si zákoník, ale nepíše se tam, jestli je počítán datum, kdy bylo zboží dáno na poštu, nebo kdy přišlo poštou na obchod.
Prosím objasněte mi tuto záležitost. + Zboží tedy radši vrátím a objednám znovu, než dát reklamovat.
Alex Colombo (15.8.2011 19:44:04)
Proč si myslíte, že by mělo být (za/pře)hřívání mobilu vadou? Je vidět, že se o problém nezajímate. Mobilní telefon nemá na rozdíl od počítače či notebooku aktivní chlazení, takže pokud vytížíte dvoujádrový procesor v mobilu tak se po určitém čase zahřeje, ale je to i podle návodu od výrobce věc naprosto normální. Musíte si vybrat, co chcete, jestli výkon nebo studený telefon (k tomu je ale třeba přetaktovat procesor na nižší frekvenci). (Mimochodem i "hloupé" telefony po několika minutách telefonování se zahřívají na celkem vysoké teploty.)
Nedoma Michael (17.8.2011 9:05:16)
Dobrý den,

to že se telefon při navigaci přehřívá je normální jev. A to že se po přehřátí nad určitou teplotu může sám vypnout je také normální jev, jelikož jak telefon, tak baterie se starají o teplotu baterie a při zvýšení nad určitou teplotu telefon vypíná celý, případně jen důležité části (např. telefonní část u iPhone).
Trvám však na tom, že je lež, že by telefon byl tak horký, že by se na něm nedala udržet ruka a že by to byl problém všech kusů.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
petr (16.8.2011 23:18:08)
přehřívá se každy ale je trochu problem že pokud je například navigace zapnutá více jak 4hodiny obvykle same díky přehřátému telefonu vypadne a musim počkat než vychladne,upozornuji předem ze mam v telefonu tři navigace a dělají to po několika hodinách všechny..tak ze to problem je!!

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.