Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101147 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell pouzdro Horizon - S - Wide - HTC Desire, Nokia N8, iPhone 4 (černá/šedá) (113x51x23mm): Re: Magneticke zavirani

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro Horizon - S - Wide - HTC Desire, Nokia N8, iPhone 4 (černá/šedá) (113x51x23mm)

Re: Magneticke zavirani
Nemčok Jakub (27.10.2009 15:20:30)
"Martin Urban" napsal: Dobry den,
mel bych dotaz. Toto pouzdro ma magneticke zavirani a nekde na internetu jsem se docetl, ze kdyz se HTC G1 vystavi magnetickemu poli dojde ke zniceni snimace akcelerace a magnetickeho pole. Je to pravda? Opravdu dojde k poskozeni telefonu HTC G1 v tomto pouzdre?

Predem dekuji za odpoved

Dobrý den,
Kolega, který má HTC G1 a zkoušel tato pouzdra to moc nedoporučuje. V měkčích pouzdrech typu Edge Pouch magnet dost ovlivnil kompas, který pak cca 3 dny nepracoval správně. U tvrdších horizontálních pouzder to asi bude lepší, i tak je ale nelze doporučit.
Re: Re: Magneticke zavirani
Martin Doleček (8.3.2011 9:46:24)
Mám prosím stejný dotaz na toto pouzdro pro HTC Desire Z.

V obchodě mi řekli, že magnet je směrem do pouzdra nějak "odstíněn". Moc se mi to nezdá, nicméně nemělo by mít takové značkové pouzdro nějaký atest nebo alespoň dobrozdání od výrobce (pouzdra, příp. i mobilu), že to vkládanému mobilu neublíží?

Jaké byste mi případně doporučil kvalitní pouzdro, kde takovéto problémy s magnety nehrozí? Sorry, ale potřeboval bych horizontální.

Děkuji velmi.
Re: Re: Magneticke zavirani
Jaroš Luboš (14.3.2011 13:47:48)
Dobrý den,
prozatím nemáme evidovaný případ o tom, že by pouzdro zničilo zákazníkovi snímač akcelerace či jiné čidlo. Nicméně doporučuji k modelu Desire Z pouzdro Pouch Brando, viz příslušenství Desire Z. Je dělané na "tělo" a tel. je v pouzdře pevně usazen ( co se týče horizontálního pouzdra ).
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro Horizon - S - Wide - HTC Desire, Nokia N8, iPhone 4 (černá/šedá) (113x51x23mm)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.