Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104658 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Baterie (ekv. BA-S410) pro HTC Desire, rozšířená včetně krytu, Li-Ion 3,7V 2400mAh: Ukazatele

Přejít na kartu produktu Baterie (ekv. BA-S410) pro HTC Desire, rozšířená včetně krytu, Li-Ion 3,7V 2400mAh

Ukazatele
Michal V. (17.8.2011 16:54:35)
Dobrý den, baterii již vlastním a jsem s ní poměrně spokojen, telefon sice malokdy vydrzi dele nez 2 dny, ale alespon je mozno jej vyuzivat skutecne naplno, aniz bych musel mit strach ze mi do vecera umre.

Mam vsak jeden maly problem, zkousel jsem mnoho aplikaci na zobrazovani presneho stavu baterie, a vsechny ukazuji vicemene nesmysly - hodnota klesa nerovnomerne, jednou ukazuje napr 5 hodin v kuse 25% a nasledne klesne za hodinu na 0, nebo pri velkem zatizeni zobrazi pokles nabiti napr o 5% a nasledne se vrati o nekolik procent nahoru... Ne ze by to byl nejak extremni problem, je to vsak nepohodlne.

Chci se tedy zeptat zda je toto chovani zpusobeno tim ze telefon nedokaze zpracovat data od velkokapacitni baterie (tedy se to bude projevovat u vsech) a nebo je vadna elektronika baterie (tedy vadny kus?) Nejde mi ani tak o reklamaci, jako spis ze bych si koupil jeste jeden kus, a tu starsi pouzival pouze jako nahradni. Pokud ma nekdo nejake zkusenosti, urcite je uvitam.

Děkuji za odpoved
Re: Ukazatele
Jaroš Luboš (22.8.2011 9:20:04)
Dobrý den,
dle mého názoru se bude jednat o chybu baterie. Nicméně doporučuji zastavit se u nás na jakékoliv pobočce k odzkoušení s jinou baterií, zda tomu tak skutečně je. Pokud bude s jinou baterií vše v pořádku, bude vám na místě vyměněna.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
TsunAmi (23.8.2011 23:08:36)
Nešlo by to vyřešit nějakým jiným způsobem? Nejbližší pobočku mám až v Brně, přičemž cesta do Brna mě vyjde dráže než nová baterie :D

Mám v plánu si koupit nový kus této baterie na vyzkoušení, a pokud to bude pouze kusová vada, tak bych si nechal tu novou a starou reklamoval. Bylo by to možné?

Pokud ne tak aspoň budu mít nahradní.. =)
Jaroš Luboš (25.8.2011 17:55:14)
Dobrý den,
ano, toto je možné. Pro další případné řešení prosím kontaktujte reklamace@sunnysoft.cz .
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
petr (15.9.2011 13:54:07)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak byl problém vyřešen. Mám obdobné problémy. Battery Calibrator hlásí nesmyslné hodnoty. Původní originální baterie pracuje dobře - hlásí vše jak má.
Adámek Martin (26.9.2011 12:07:28)
Dobrý den,

baterie stále zobrazuje poněkud nevěrohodné informace ohledně kapacity, funguje však dobře.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Baterie (ekv. BA-S410) pro HTC Desire, rozšířená včetně krytu, Li-Ion 3,7V 2400mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.