Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105519 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace: vytáčení z telefonu

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace

vytáčení z telefonu
JT (22.8.2011 22:06:35)
Zdravím, po namontování HF do vozu (zvládl jsem to sám :-) ) musím sadu velmi pochválit. Vše (téměř) funguje skvěle - zvuk vynikající, ovládání intuitivní, výborně si poradí i s češtinou - vytáčení hlasem téměř 100%. Jen mám 1 drobný problém se kterým si nevím rady a to : když vyberu komu volat přímo pomocí telefonu, tak sada vytáčí a vytočí volaného, nicméně on mne neslyší a já jeho taky ne. Když to udělám přes hlasovou volbu, nebo vyberu pomocí ovladače HF je to OK. Toto je nepříjemné hlavně při volání na zmeškané hovory cizích čísel - ty nemůžu vybrat přes HF a musím telefon odpojit a zavolat bez HF. Spárovaný telefon je HTC Desire-S. Můžete mi poradit jak toto napravit? Díky JT
Re: vytáčení z telefonu
JT (7.11.2011 21:50:48)
Zdravím - stále jsem se nedočkal odpovědi :-( při vytáčení (nebo přijetí hovoru) pomocí "tlačítek" telefonu, se hovor vytáčí/přijme, ale není nic slyšt v HF ani v telefonu a neslyčí nic ani druhá strana. Děkuji předem za radu JT
RE: vytáčení z telefonu
JT (25.8.2011 22:26:44)
Oprava - vytočit zmeškaný hovor přes HF jde (pře seznam hovorů), ale moje otázka trvá - při vytáčení pomocí telefonu neslyším volaného a on neslyší mě. Děkuji za jakoukoliv radu. JT

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.