Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103427 zboží ve vlastních skladech
  • 11845 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Nabíjecí sada Nokia DC-14 k jízdnímu kolu s dynamem: rychlost nabíjení

Přejít na kartu produktu Nabíjecí sada Nokia DC-14 k jízdnímu kolu s dynamem

rychlost nabíjení
David Outrata (24.8.2011 10:36:25)
Dobrý den, promiňte mi můj laický dotaz: není mi z popisu jasné, jakým proudem se bude baterie v ideálních podmínkách nabíjet.
Cituji:
5,0 V/450 mA/15 km/h. Maximální proud 70 mA
z první části bych pochopil, že při 15 km/h a 5 V mi to bude nabíjet telefon 450mA, tedy obdobně rychle, jako v normální zásuvce. Co ale znamená následující údaj maximální proud 70 mA?

další údaj:
"Doba nabíjení závisí na rychlosti jízdy, například telefon Nokia 1202 s baterií o kapacitě 860 mAh je možné nabít za přibližně 20 minut jízdy na kole rychlostí asi 10 km/h (to u telefonu Nokia 1202 představuje přibližně 57 minut hovoru nebo 74 h v pohotovostním režimu)"
To podle mého přiblžného výpočtu ( 57 minut hovoru = 100mAh, protože 9h hovoru=860mAh)výchází na proud 300mA při 10 km/h. Ideální rychlost je uvedena 25 km/h, takže by to mohlo dosáhnout klidně těch 450mA.
Kde je tedy pravda?
Chtěl bych tím nabíjet HTC Sensation při stále zaplé GPS, která bere okolo 120mA, takže 70mA by mi bylo k ničemu, naopak 300-450mA by bylo výborné.
Děkuji
Re: rychlost nabíjení
Kabát Peter (7.9.2011 13:42:33)
Dobrý den,
vycházeli jsme z popisu výrobce, kde je uvedeno 70mA. Správný výstupní proud je samozřejmě 700mA, tudíž by Vám nabíječka měla vyhovovat. Popisek byl opraven.
...

S pozdravem
Kabát Peter
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Nabíjecí sada Nokia DC-14 k jízdnímu kolu s dynamem

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.