Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101495 zboží ve vlastních skladech
  • 11931 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Ace S5830: go luncher

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Ace S5830

go luncher
tricarkovej (27.8.2011 11:34:01)
Dobry den chtel bych se zeptat mam desire a pritelkyne ace jak zmackne tlacitko home go luncher se vypne a nastavi se standardni plocha chtel bych aby ji stejne fungoval luncher jako me. Jaky zpusobem se ta da nastavit jako domovske prostredi. Dekuji za odpoved.
Re: go luncher
geoxpac (23.11.2011 0:04:59)
Potýkal jsem se se stejným problémem na Samsungu GIO a našel jsem řešení, snad pomůže i Vám.
Spusťte Nastavení/Aplikace/Správa aplikací a zvolte Vše a najděte aplikaci Plocha (což je předinstalovaný launcher od Samsungu, kterého se chceme zbavit). Po kliknutí na Plocha se zobrazí klasické možnosti, sjeďte dolů a zmáčkněte Vymazat výchozí nastavení.
V tuto chvíli už není Plocha defaultní a po stisku Home se nabídne volba, který že launcher spustit, tak že zašktněte trvalou odpověď a zvolte Go Launcher.
A je to :)
Kubíček Jaroslav (31.8.2011 15:25:00)
Dobrý den,

kolegovi na Samsung Galaxy S II to dělá úplně to samé. GO launcher zůstane zapnutý, dokud nezmáčkne tlačítko Home, poté se vrátí původní defaultní Touch wize. Zkoušel jsem si tady pohrát s různým nastavením, ale bohužel neúspěšně a nikde se mi nepodařilo najít relevantní pomoc na Váš problém.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Kubas (23.2.2012 23:18:18)
Na Galaxy mini mi to také fungovalo.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Ace S5830

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.