Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105335 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

ZTE Skate + Screenshield polep carbon black ZDARMA: Pro koho telefon

Přejít na kartu produktu ZTE Skate + Screenshield polep carbon black ZDARMA

Pro koho telefon
FotoModo.sk (23.9.2011 15:10:56)
Zdravím, s Blejdem udělo ZTE díru do světa a taky na sebe upřímilo pozornost v Evropě, která je vůči neznámým značkám z Číny hodně nedůvěřivá, viz všechny ty fóny na různých dealextremech a pod, které sice hezky vypadají, ale nefungují pořádně, mají bídné rozlišení a baterky nevydrží ani dve hodiny, i když mají vytištěnou kapacitu 1800 mAh a jsou z očekávatelných důvodů v balení rovnou dvě. Tenhle telefon přišel v době, kdy mu cenou konkurují zavedení výrobci s telefonama, které jsou už třebas rok v nabídce a svou výběhovou cenou se dostanou na cenu nepodobnou Skejtovi (Motorola Defy u Vodafonu). Neříkaje, že v Anglii se dá koupit i s kreditem za 4 tisíce... Problém je ale s náhradníma dílama, Britex nic nemá a ani prý mimozáručné opravy nemá povolení dělat, takže když si rozbijete digitizér (krycí sklíčko) a telefon máte z ciziny, nikdo vám ho neopraví, na to je taky potřeba brát zřetel...
Re: Pro koho telefon
FotoModo.sk (23.9.2011 15:18:58)
Mám Blejda od února a přemýšlím nad nástupcem, i když mi plně vyhovuje, půjdu se na něj podívat někam k vám do prodejny. Zajímá mě, jak padne do ruky, jestli to není moc velké pádlo a taky jak roztažením stávajícího rozlišení utrpěl dojem ze zobrazeného textu, jaké to dělá fotky při normálním a horším světle, jak to fotí s bleskem a jaké to točí video, protože to co leze z Blejda, je hodně nanic, točil jsem s tím konzert Megadeth a po shlédnutí se dalo udělat jenom delete. Sekaný obraz i zvuk, prostě čistý hnusík.
Re: Pro koho telefon
Luke (2.10.2011 12:21:22)
A vy si myslíte, že Skate jakožto o 1500,- dražší telefon který parametrově Bladea předčí skoro vším má ještě mít foťák, nad kterým užasnete? Video nebude kdovíkaký ani třeba z Galaxy S a podobných modelů - není to kamera je to foťák s mizernou optikou (oproti kameře) a prťavým chipem. Proč by pak měl nějaký mobil stát 15k když už by měl vše umět Skate za 5k?
Ano za 5tisíc je to asi bezkonkurenční telefon pokud člověk hledá něco levného s velkým displejem, ale myslet si že to bude mít ještě další ohromující funkce je podle mě blbost. Pokud se pletu, pak tedy poklona ZTE.

Přejít na kartu produktu ZTE Skate + Screenshield polep carbon black ZDARMA

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.