Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104028 zboží ve vlastních skladech
  • 11856 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Powermonkey Classic V2 (černá) - záložní zdroj 2200mAh s nabíječkou: Náhradní díly

Přejít na kartu produktu Powermonkey Classic V2 (černá) - záložní zdroj 2200mAh s nabíječkou

Náhradní díly
Tom (27.9.2011 13:01:50)
Dobrý den, podařilo se mi díky nešťastnému systému napojení redukcí zlomit microusb koncovku. Existuje prosím náhradní díl? Dále bych uvítal možnost mít záložní zdroj dále od telefonu, tedy prodlužovací kabel na originální výstup (např. mám na rukávu mobil se zapnutým gps trackerem a v kapse chci mít dobíječku nebo na kole na řídítkách navigaci a v brašničce na rámu powermonkey nebo pokud jdu a mám v kapse mobil a v něm zapojenou nabíječku, pravděpodobně vahou nabíječky zlomím tu redukci, jak se mi ostatně stalo) Pokud to vyřeším microUSB prodlužkou, mám řešení jen pro jednu koncovku, proto bych bral prodlužku přímo na výstup z powermonkey. Existuje?
Re: Náhradní díly
Kropáček Filip (29.9.2011 15:50:54)
Dobrý den,

redukci nabizime zde zde
prodluzka v nabidce bohuzel neni.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Tom (12.10.2011 11:17:19)
Díky za tip, sice je tam o jednu redukci víc, než bych si představoval, ale lepší univerzální řešení asi momentálně neexistuje. Škoda, že výrobce víc nepřemýšlí, když už si dal práci s tou hromádkou redukcí...
Michal (11.10.2011 16:50:43)
Řešil jsem stejný problém s krátkým kabelem a vyřešil ho následovně: Na powerbanku jsem nasadil koncoku s klasickou USB samicí (je součástí nabíječky) a k prodloužení použil přiložený USB kablík s navijákem, no a na ten se nasadí už jakákoliv koncovka :-)

Přejít na kartu produktu Powermonkey Classic V2 (černá) - záložní zdroj 2200mAh s nabíječkou

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.