Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103127 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell pouzdro Orbit flex - HTC EVO 3D: htc evo 3d v tomto pouzdru

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro Orbit flex - HTC EVO 3D

htc evo 3d v tomto pouzdru
Alexander Štorek (29.9.2011 20:34:21)
Dobrý den,
pouzdro jsem si koupil, protože jsem měl dosud - a to již řadu let - ty nejlepší zkušenosti s pouzdry této firmy.
Tentokrát ale veliké zklamání - po měsíci nošení se "vytahá" tak, že se mi již potřetí stalo, že se přední kapsa na patentu posunula do strany, tím se vlastně otevřela kapsa na telefon směrem dolů - a ten se mi z pouzdra vyklepal. Poprvé jsem naštěstí na vše včas přišel, podruhé ho našli známí na cvičáku, dnes pak na louce v parku mi pomohla paní, která mě prozvonila. Jde do popelnice :-( Poradíte jiné, bezpečné?
Re: htc evo 3d v tomto pouzdru
Nemčok Jakub (30.9.2011 15:37:05)
Dobrý den,
Zatím jich ještě není tolik v nabídce. Jako alternativu lze použít http://www.sunnysoft.cz/zbozi/091PKR-95532/krusell-pouzdro-hector-xl-htc-sensation-hd7-galaxy-s-ii-lg-optimus-black-2x-125x70x14-mm-cerna.html nebo do kapsy http://www.sunnysoft.cz/zbozi/091PKR-95321/krusell-pouzdro-luna-xxl-lg-optimus-2x-htc-desire-hd-hd7-hd2-sam-nexus-s-69x125x14-mm-cerna.html. Časem by snad mohla být i pouzdra Brando Pouch, která mně osobně přijdou nejlepší.
...

S pozdravem
Nemčok Jakub
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro Orbit flex - HTC EVO 3D

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.