Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Sensation XE: Konektor

Přejít na kartu produktu HTC Sensation XE

Konektor
(1.10.2011 15:24:33)
Nechápu co to je blbost udělat konektor na boku telefonu... Kdyby ho neměl na boku kupuji hned... Hold musím počkat na jiný, který bude mít zase konektor dole..
Re: Konektor
Tonda (10.10.2011 14:21:39)
Ja si konektor z boku nemuzu vynachvalit. Zkuste si vzit telefon na sirku do ruky, kdyz mu z boku trci kabel. To dost dobre nejde a kabel DOST prekazi. U takhle velkyho displeje se predpoklada prave pouziti predevsim na sirku - filmy, hry, internet, fotoaparat, navigace atd atd. Proto je konektor z boku mnohem praktictejsi.
(10.10.2011 14:13:11)
A napájecí konektor je kde? Z boku... To je ten pravý nesmysl, sluchátka neřeším..:)
Monika (10.10.2011 14:08:36)
Vždyť sluchátka jsou zapojeny z vrchu a ne z boku..mrkni se na videa
(10.10.2011 14:27:37)
No jak se to vezme...
Vem si, že sedíš v autě, telefon na nabíječce, řídíš a telefonuješ...Jasně za jízdy se netelefonuje..:) Nebo, na kolo mám pouzdro, kde se počítá jasně s konektorem dolu, zase mám smolíka,

Spíš mi přijde, že toto měnění konektorů je z finančního hlediska, cheš nový telefon? Koukej si všechno nakoupit nové... Stejně to bylo kdysi u Nikie.. Mě se tahle politika prostě nelíbí... Koupil bych si ho rád, líbí se mi co se týká vybavení, ale to že již mám příslušenství, kde u staršího HTC je konektor dole, tak moje rozhodnutí dosti viklá.. Asi si raději koupim novou baterku, budu nadále řešit neoficiální ROM a zůstanu u staršího telefonu...:)
Monika (11.10.2011 13:54:05)
jo ahaa omlouvám se :)
Monika (11.10.2011 13:54:07)
jo ahaa omlouvám se :)

Přejít na kartu produktu HTC Sensation XE

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.