Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105797 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot Mini Kit Slim: Nefunkční hlasové vytáčení

Přejít na kartu produktu Parrot Mini Kit Slim

Nefunkční hlasové vytáčení
hevi (4.10.2011 13:31:43)
Ahoj,
všem. Výrobek super, funguje na jedničku. Jen to má jeden dosti velký problém a to je software. Nejsme úplně odborník, ale po konzultaci s programátorem jasná chyba. Pokud máte v telefoním seznamu nějaký kontakt jako jsem měl já "Škvrnová". nebo jiné podobné spojení. nebude Vám fungovat hlasové vytáčení. Jeden jediný kontakt Vám to cele shodí. Není to tak, že by Vám hodil chybu jeden kontakt, prostě , jak jsem psal, Vám to shodí hlasové vytáčení. Vyzkoušeno následovně. Po restartu Parrotu jsem ručně přiřazoval kontakty z telefonu přes vizitku do Parrotu. Mám 800 kontaktů. No a u 687 jsem přišel na chybu. Do 686 mi hlasové vytáčení chodilo a po nahrání 687 konec, musíte smazat paměť parrotu. Příjmení jsem přepsal na nějaké jiné "Nováková". Zrestartil znova Parrota, spojil s telefonem a vše během chvilky šlo na jedničku. Pokud narazíte na stejný problém tak tady je alespoň návod co s tím jde dělat. Po tak velkém úsilí se o toto musím s Vámi podělit :-):-):-). Mějte se a hodně štěstí. Budu čekat na nový lepší Firmware.

Přejít na kartu produktu Parrot Mini Kit Slim

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.