Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102281 zboží ve vlastních skladech
  • 11840 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: nabíjení v autě

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

nabíjení v autě
Libor (23.10.2011 6:15:33)
Dobrý den, rád bych věděl, jak se nabíjí samsung galaxy S v autě. Koupil jsem si autonabíječku, ta funguje, ale telefon se mi nedobíjí v autě. Vyzkoušel jsem to na sobě nezávazně v pěti autech, kde prokazatelně fungoval předtím zapalovač v autě, tudíž nebyl problém v dobíjení, ale zřejmě bude v nastavení telefonu při dobíjení a nevím co tam zadat aby se to už konečně dobíjelo ten telefon jak má.
Re: nabíjení v autě
Jaroš Luboš (25.10.2011 12:49:28)
Dobrý den,
s jakou autonabíječkou prosím v automobilu používáte?
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Libor (28.10.2011 1:35:06)
používám originál od samsungu, teda nepoužívám zatím (ale mám koupenou originál autonabíječku( protože mi to nejde nabíjet, je tam něco v nastavení, ale nevím co, u jednoho známého mi to šlo, jenže toho známého už nemohu nikde sehnat tak to zkouším tady jestli by někdo nevěděl...
Používal jsem úplně normální nabíječku, ale potom jsem si koupil originál samsung a stejně mi to nejde nabíjet, musí se tam nastavit neco v úložišti nebo samsung kies nebo ještě v něčem, když se to připojí v autě, tak se musí neco zmáčknout a potom to nabíjí, ale nevím co se má zmáčknout, už jsem zkoušel xy variant, ale ještě jsem na to nepřišel...
Adámek Martin (10.11.2011 11:33:20)
Dobrý den,

Galaxy i9000 nepožaduje žádné zvláštní nastavení pro nabíjení v autě. Doporučuji zkusit nabíječku jiného výrobce.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.