Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104179 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Stylus pro kapacitní displeje SJ3 se šňůrkou a zásuvkou do 3,5 mm konektoru - černý: Jaký stylus

Přejít na kartu produktu Stylus pro kapacitní displeje SJ3 se šňůrkou a zásuvkou do 3,5 mm konektoru - černý

Jaký stylus
Miloš Šmíd (24.10.2011 11:39:47)
Dobrý den, mám tablet Samsung Galaxy 10.1 - ze Siemens Fuji Tsu Pocket PC jsem zvyklý na stylus, ale ten k Pocketu mi kupodivu nefunguje na tabletu. Jaký byste mi, prosím doporučili stylus k tabletu? Bude fungovat tento SJ3? Musí být při práci zastrčen v 3,5 jacku určeného pro sluchátka? Možná bych raději bez nutnosti připojení šňůrkou ...
Ještě bych se zeptal ke klávesnicím k tabletům Samsung Galaxy 10.1, zda mají v horní řadě možnost české diakritiky a nebo je to stejné jako u sw klávesnice, která tuto možnost nemá a funguje např. SlideIT na automatickém doplňování diakritiky do slov?
Děkuji za odpovědi. Miloš
Re: Jaký stylus
Nedoma Michael (24.10.2011 12:04:51)
Dobrý den,

stylus pouze nahrazuje ťapání prstem po displeji, šňůrka do 3.5mm jacku je pouze na zavěšení pro přenos (tj. nemusíte nosit po kapsách). Pro použití je nutné ho vytáhnout, jelikož šňůrka není dlouhá, má cca 2cm

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Jaký stylus
Miloš Šmíd (24.10.2011 14:45:40)
Děkuji za info, ale prosím, proč mi nefunguje stylus od Pocketu (jiný typ dispelje? když na pocketu funguje) a hodí se tedy tento nebo jiný typ stylusu pro práci na tabletu? nebo to není vůbec možné ... A ještě prosím o odpověď k té hw klávesnici - obsahuje též české znaky? Děkuji moc.

Přejít na kartu produktu Stylus pro kapacitní displeje SJ3 se šňůrkou a zásuvkou do 3,5 mm konektoru - černý

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.