Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102949 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony Ericsson Xperia mini pro Black - rozbaleno, 100% stav: rozbaleno

Přejít na kartu produktu Sony Ericsson Xperia mini pro Black - rozbaleno, 100% stav

rozbaleno
Fredy (29.10.2011 17:30:09)
dobrý den.. co tím myslíte "rozbaleno" ?
Re: rozbaleno
Nedoma Michael (30.10.2011 11:31:42)
Dobrý den,

telefon nebyl používaný zákazníkem. Pouze rozbalený na prodejně za účelem např. předvedení. Nejedná se tedy o bazar a na telefon se vztahuje plná záruka.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (29.10.2011 19:41:29)
Dobrý den,

jedná se o rozbalený telefon

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Fredy (29.10.2011 20:10:35)
jo to mi došlo .. ale proč byl rozbalen? a jinak mu nic není?
Nedoma Michael (8.11.2011 11:56:19)
Dobrý den,

toto nelze jednoznačně říci, jelikož některé telefony chodí zatavené, jiné kusy stejných modelů však nikoliv. Důležité tedy je, zda je telefon nepoužitý, což asi nejlépe poznáte na příslušenství či vizuálním stavu telefonu.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Matěch (8.11.2011 10:33:50)
takže když jsem si tuhle vyzvedával objednaný mobil na prodejně a prodavač mi přinesl krabici, která nebyla zatavená ve folii (jako ta naprosto shodná, kterou prodal zákazníkovi přede mnou) a zjevně nebyla otevíraná poprvé (stav papírových západek), tak se také jednalo o "rozbalený" telefon, na který by měla být sleva? mobil je jinak v pořádku a nejevil známky používání, i když na displeji nebyla taková ta krycí folie, která se obvykle na všechny displeje od výroby dává, ale jeden nikdy neví. u aut si také nekupuji předváděčky a pokud bych, tak jsem s tím srozuměný a s odpovídající slevou. ptám se jenom pro příště, až si zase půjdu pro mobil, tak jestli mám právo chtít krabici zatavenou ve folii.
Matěj Ch. (8.11.2011 12:11:23)
děkuji za odpověď, telefon ani příslušenství nejevili žádné známky používání a pokud byl kdy vytažený, tak pak byl dokonale očištěný, takže to beru tak, že byl opravdu nový. jenom mě mrzí, že na to Sony Ericsson tu folii nenalisoval rovnou od výroby (jako např. u Xperia Ray), protože neznám nikoho, komu se podaří folii dokonale ručně nalepit bez bublinek a bez prachu.

Přejít na kartu produktu Sony Ericsson Xperia mini pro Black - rozbaleno, 100% stav

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.