Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103922 zboží ve vlastních skladech
  • 11855 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy W (i8150): Displej

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy W (i8150)

Displej
Vlastik (10.11.2011 21:47:20)
Dobrý den,
v nadpisu telefonu píšete: "..Super Amoled displejem.."
Všude jinde se uvádí: TFT LCD
Mohu poprosit o vyjasnění/upřesnění?
Děkuji
S pozdravem
Vlastik
re: displej
Radek (25.11.2011 16:16:19)
Přítelkyně je nadšená, přecházela z Nokie X6. Já mám i9100, tak mohu srovnávat rychlost a kvalitu displeje. Podle mne je i9100 rychlejší (nemam ale orig romku) a amoled je prostě amoled, jenže tu se bavíme o telefonu za cca 1/2 ceny. Na druhou stranu k displeji - např. proti HTC, co se kolem mne pohybují, má i8150 display prostě nádhernej, dost překvapil. Dál jako každý smartphone, když se používá často, tak se dá vybít za 3 hodiny, ale když všechno vypnete, vydrží i přes 2 dny, pak si ale nekupujte smartphone ;-) GPS fix je otázka chvilky, pokud máte data....opět, pokud nemáte data, nekupujte si podobná zařízení. Co se konstrukce týče, tak zadní je možná příjemnější na dotyk než u i9100. Lépe padne do ruky, protože má zaoblenější okraje na "zádech". Na mobil fotí/točí hezky, v podstatě k nerozeznání od i9100, kde stejně točím max 720p. Nainstalovali jsme VIBER a oba máme data, takže i nějakou korunu ušetříme na volání...co víc si přát ;-)
Re: Displej
Horejsek Michael (11.11.2011 12:15:00)
Dobrý den,

opravdu se jednalo o chybu v popisu. Displej je TFT.
Radek (11.11.2011 9:09:18)
Včera jsem ho koupil přítelkyni, AMOLED to není...všiml jsem si 1 vadného pixelu, až si ho všimne i ona, tak půjdeme reklamovat ;-)
jch (13.11.2011 12:38:23)
A mohu poprosit o uživatelské zkušenosti? výdrž baterie, kvalita GPS, foto... dost o něm uvažuji. Děkuji

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy W (i8150)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.