Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101385 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Fólie Brando - HTC Desire: kvalita

Přejít na kartu produktu Fólie Brando - HTC Desire

kvalita
martin (23.11.2011 10:43:27)
Fólie je velmi měkká. Po aplikaci a prvním lehkém škrábnutí dojde k porušení povrchu fólie. Stačí lehce škrábnout nehtem a ihned se povrch poruší. Jako fólie naprosto nevhodná. Mě vydržela nepoškozená jeden den. NEDOPORUČUJI.
Re: kvalita
Nedoma Michael (23.11.2011 11:38:50)
Dobrý den,

fólie je od toho, aby chránila samotný displej před poškrábáním. Fólie kterou nelze poškrábat pravděpodobně neexistuje.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Martin Boček (23.11.2011 13:42:26)
Dobrý den,
samozřejmě, že fólie slouží od toho aby chránila displej. Nicméně měla by mít takové vlastnosti, aby nedocházelo k samostatnému poškození fólie při sebemenší mechanickém opotřebení.
Dříve jsem měl Brando antireflex a ani po roce v podstatě nevykazovala žádné defekty z důvodů mechanického opotřebení.
Tato fólie stejného výrobce je velmi náchylná k mechanickému opotřebení, např. vrypy od nechtů, pád nabíječky na displej, apod....
Fólie je velmi tenká a měkká, pravděpodobně proto dochází k poškození. Nicméně např. Branti antireflex je oproti této fólii mnohem kvalitnější.
Kropáček Filip (23.11.2011 16:41:43)
Dobrý den,

folii Brando nehte skutecne neposkrabete. Spis si myslim a casto se to take stava, ze jste na displej stejne jako hodne ostatnich zakazniku, omylem nalepil jen tu prenosnou folii, ktera chrani samotnou folii v baleni.
Jestli chcete, nabizim osobni ozkouseni na Kovanecke, ze lesklou folii nehtem skutecne poskrabat nelze. (ted jsem to sam pro jistotu zkousel a stale je jako nova)

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
martin (23.11.2011 21:50:42)
Dobrý den,
po reakcích ze sunnysoftu musím konstatovat, že jsem se s reakcí unáhlil a musím tady ze sebe udělat trochu neschopného.
Na základě reakcí jsem si dal práci a vzal si brýle a zjistil jsem následující. Na fólie jsem nechal horní krycí nazelenalou fólií, která je skutečně velmi měkká a dá se do ní udělat velmi lehce rýha čímkoliv. Jakmile jsem nazelenalou fólii sundal, domníval jsem se, že fólie je pryč...až po nějaké chvíli a studování v brýlích jsem zjistil že fólie je nalepená na displeji.
Z uvedeného vyplývá, že fólie drží velmi dobře na displeji a není v podstatě vidět. Nemění barevné podání s světelnost displeje.
Děkuji pracovníkům sunnysoftu za reakce, které mne dovedly k cíli a omlouvám se, že jsem fólii zpočátku hanil...
S pozdravem

Přejít na kartu produktu Fólie Brando - HTC Desire

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.