Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101251 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Kidigi kabel - HDMI výstup (MHL kabel) pro HTC ONE X, ONE S, Samsung Galaxy S II, Nexus: Nefunguje KiDGi usb hdmi

Přejít na kartu produktu Kidigi kabel - HDMI výstup (MHL kabel) pro HTC ONE X, ONE S, Samsung Galaxy S II, Nexus

Nefunguje KiDGi usb hdmi
Josmar (28.11.2011 16:25:33)
Dobrý den.
Domníval jsem se, že stačí koupit pro HTC Sensation uvedenou redukci, připojit mobil, připojit na vstup hdmi v televizi a na obrazovce se mi objeví obrazovka mobilu a tedy následně i video či fotografie. U kusu co jsem v sunnysoftu koupil minulý týden, se nic neděje, televize hlásí, že není žádný signál.
Je potřeba nějaký extra software, nebo extra postup, nebo jde o vadný kus. Zkoušel jsem televizi doma, koupil nový kabel HDMI 1.3, zkusil jsem to i prodejně na posledních TV modelech. Výsledek vždy nula.

Díky za pomoc
Re: Nefunguje KiDGi usb hdmi
Kropáček Filip (1.12.2011 14:38:02)
Dobrý den,

a pripojil jste do redukce napajeni?

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Malatinský Miloslav (29.12.2011 9:22:31)
Dobrý den,

tyto redukce jsou plně funkční a nezaznamenali jsme s nimi žádné problémy. Doporučuji se s redukcí obrátit na naše servisní místa.

Hezký den přeji

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
strepi (2.2.2012 18:44:51)
Nejdříve vše do redukce a potom do telefonů používám to na htc evo a koupil jsem si hřmí (zlatý)
Jiří (20.12.2011 22:25:48)
Právě jsem u vás koupil stejnou redukci pro HDMI. Připojím k telefonu Samsung G S2, připojím i nabíječku a televize nepřijímá žádný signál. Když k televizi místo toho připojím Nokiu s jejich originální redukcí, tak přenos funguje perfektně.
Jsou tyto redukce nefunkční?

Přejít na kartu produktu Kidigi kabel - HDMI výstup (MHL kabel) pro HTC ONE X, ONE S, Samsung Galaxy S II, Nexus

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.