Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102207 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: Novy MT

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Novy MT
Choze (28.11.2011 19:05:25)
Dobry den

Koupil jsem si MT Samsung Galaxy S II a minuly mesic take Sygic GPS Navigation a nainstaloval.
Ted jsem dostal firemni MT a chci svuj MT prodat a navigaci nainstalovat na novy MT.

Jak mam postupovat.
Stary MT jsem resetoval a dal do tovarniho nastaveni a na novem nemohu udelat aktivaci, protoze mi hlasi ze jiz aktivace byla provedena jinde.

Dekuji za radu
Re: Novy MT
Nedoma Michael (28.11.2011 21:18:09)
Dobrý den,

připravte si produktové číslo z balení.
Navštivte http://www.sygic.com/en/support , vyberte váš OS (Android) a pravo pod "Activation / Reactivation / License transfer / Payment" klikněte na "Troubles with activation". Zde vyplňte požadovaná pole (stačí pouze Product code, zbytek můžete klidně proškrtat) a do popisu napište že máte jiný telefon a přejete si re-aktivaci stávajícího kódu. Jelikož se jedná o slovenského výrobce, požadavek stačí popsat česky.
Mám s tímto již zkušenost a zpravidla do hodiny vám potvrdí zrušení staré aktivace a kód z krabičky bude znovu možné použít.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.